Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan idősebb nőkről fantáziál. Ne is foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Nekem ő az első barátom, neki előttem volt egy idősebb barátnője. Legtöbbször elvagyunk, de valahogy mindig előhozza h idősebb meg érettebb (+fekete hajú, hozzáteszem én szőke vagyok) nők, h az mennyire... Pedig ő nem is annyira tapasztalt, sőt inkább mondanám gyerekesnek. Tudom h a külső nem számít annyira, de úgy igyekszem tetszeni, kedveskedni neki, viszont mindig összetörök mikor ezeket elkezdi és néha azt kívánom bele sem kezdtem volna...

2012. dec. 18. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele ha nem szeret téged?
2012. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem irigyellek. Szerintem a barátod egy idióta, ha ilyeneket mond, akkor felmerül a kérdés, hogy egyáltalán szeret-e Téged. Nagyon nyeregben érezheti magát...


Amikor legközelebb előáll egy ilyen szöveggel, akkor közöld vele, hogy takarodjon és keressen egy idősebb nőt! Akkor is tégy így, ha nem akarsz vele mindenképpen szakítani. Az is lehet (én kétlem), hogy észhez tér és belátja, hogy mekkora fasżfej. Az a másik lehetőség, hogy elmegy. Az utóbbi eset szerintem számodra kedvezőbb, rengeteg normális férfi is van, csak nehéz megtalálni őket...


30f

2012. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"néha azt kívánom bele sem kezdtem volna..."


Ha ez tényleg így van, akkor ne húzd sokáig a dolgot! Minél tovább vársz, annál jobban fog fájni. Egy életed van, ne pazarold el ilyen idiótákkal!


(2. voltam)

2012. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az exem is ilyen volt, elég nehezen tudtam elviselni, mondtam is neki, örülnék ha befejezné...akkor abbahagyta egy időre aztán újra kezdte.

De ez nem hinném, hogy azt jelenti,hogy nem szeret...mi ennek ellenére 6 évig voltunk együtt és tudom, hogy imdádott és eléggé ki volt a szakításkor.

2012. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Az emberek arra törekedjenek, hogy társat találjanak. Ha már ennyire az elején kiderül a másik félről, hogy egy beteg idióta akkor minek tovább húzni a dolgot? Egy ilyen baromban semmi jóérzés nincs, fogalma sem lehet arról, hogy mit érezhet a kérdező, amikor ilyeneket mond neki. Ezenkívül ha úgy adódik majd, hogy egy 5-10 évvel idősebb fekete hajú nő képbe kerül, akkor ez az ember másodpercekig sem fog azon gondolkodni, hogy bepróbálkozzon-e nála... Ki hiszi el egy ilyenről, hogy hűséges lenne, ha nyíltan azt mondja a szőke barátnőjének, hogy a fekete idősebb nőkre bukik?
2012. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha én szőke vagyok,és szeret velem lenni,akkor ne beszéljen már arról,hogy a fekete hajú érett nők mennyire izgatják.....én mondanám ilyenkor neki,hogy "édesem,ha még mindig ennyire izgatnak,akkor keress szépen egy ilyen nőt!!"

De most tényleg,ha meg jó neki velem,akkor ne beszéljen más nőkről!

2012. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem, azt nem mondom h nem szeret, de már eléggé önbizalomhiányos vagyok és ha ritkán kisminkelem magam buliba akkor is olyan furcsán néz rám, plusz a múltkor begöndörítettem a hajam és komolyan rajta kívül az összes fiúnak tetszett, ő meg csak annyit mondott h jó borzos vagy.
2012. dec. 18. 12:22
 8/10 A kérdező kommentje:
nem tudom eldönteni h én nyavalygok sokat és túl éretlenül gondolkodom (ő ezt mondta) vagy csak rossz emberrel kezdtem, ezért szeretném kérni mások véleményét
2012. dec. 18. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:

"h jó borzos vagy."


Nem érted hogy nem kell neked :P


Amúgy viccen kívül,nem úgy néz ki,hogy próbálna erősíteni a gyenge önbizalmadat.

Nem illetek össze,szerintem idővel majd te is felfogod ezt.

2012. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

óóó mostmár befejezem, de a kedvencem: mondtam h lehet levágatnám a hajamat vállig érőre.

erre Ő: Szingli akarsz lenni?????

viccet félretéve, értem a lényeget

2012. dec. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!