Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is bunkó volt?

Szerintetek is bunkó volt?

Figyelt kérdés
Tegnap a buszon odacsoszogott hozzám egy öregasszony, és le akart ülni a helyemre. Mutattam neki hogy elől vannak az elsőbbségi ülések, erre elkezdte forgatni a szemét... Most ne az én hibám legyen már hogy nem vette észre...

2015. júl. 27. 13:24
 1/6 E1D1E ***** válasza:
24%

Pont kifogtad azt az állatfajtát amelyik attól érzi jól magát, hogy a jogain lovagol és másokat csaszeget indokolatlenul csak azért mert szerinte neki van igaza.


Ne haragudj, de igen ez bunkónak számít, megtehetted volna, hogy szó nélkül felálsz és átülsz egy másik helyre, ha már tetü a néni akkor érezze jól magát.

Ilyenkor mindíg az járjon az eszedben, hogy neki már nincs sok hátra és már nem fog sokáig görénykedni.

2015. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
utolsó, nem tudom tudod-e de a buszokon első ajtós felszállás van érvényben, tehát a nyugger a busz elejéből mászott hátra. A kérdezőnek van igaza, te sem tudhatod hogy ő mondjuk pont beteg volt vagy elfáradt a munkában...
2015. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KalmarJanos22 ***** válasza:
54%
3-as, hülyeségeket beszélsz, mert nem minden buszon van első ajtós felszállás. Például 182-es, 136-os, 202-esen pont nem.
2015. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 E1D1E ***** válasza:
24%

A buszra csak elől engedélyezett a felszálás, a hátul felszálók szabálytalanul használják az ajtókat.

Azárt kell előlfelszálni, hogy be tudja az utas mutatni az utazásra feljogosító okmányát a buszvezetőnek.

A hátulsó ajtók a leszállóknak vannak fenntartva. Itt Pécsett sokesetben nem nyitják ki a hátulsó ajtókat addig amég a felszállók fel nem száltak, nehogy hátul blicceljenek.

2015. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 E1D1E ***** válasza:
50%
A franc sem jár Pesten, nem fogok 204Km-t utazni csak azért, hogy lássak 2 kivételes buszt.
2015. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 E1D1E ***** válasza:

Rendben, elfogadom, hogy ott szokatlan buszok játhatnak.

Viszont, nézzük a távolsági buszokat. A Volán szerte az országban szálítja az embereket mindenfelé, még külföldre is, ennél az egyész országra kiterjedt cégnél (persze tudom, hogy nem tartoznak egybe a különböző volánok) álltalános szabály amit én korábban felírtam, korábban a pécsi helyi közlekedés is a Volán kezében volt, és a szabályzat megmaradt abból a korszakból.

2015. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!