Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Telorol vok azé nem figyelem...

"Telorol vok azé nem figyelem a hejesirasra" Mit gondoltok erről a felfogásról?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, a gépem tönkre ment. Anyukám telefonjáról netezek.

Pár másodperc alatt letudom írni a szavakat helyesen, helytelenül még tovább tartana szerintem. És itt nem a félrekattintásokra gondolok, mert az mindenkivel megesik hanem arra amikor valaki az egész mondadóját olvashatatlanul írja le.



2015. júl. 29. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kifogás, lustaság. Az illető egyszerűen nem tud helyesen írni. Én általában telefonról is helyesen írok, mert ezt szoktam meg és ezt várom el magamtól, a beviteli eszköztől függetlenül.


Legalább annyira kifogás a telefon, minthogy "angol a billentyűzetem". Merthogy arra is van egyszerű megoldás, de sokan talán nem veszik a fáradságot utánajárni - már ha tényleg angol billentyűzetük van.

2015. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Buta emberek kifogása a helytelen írásra hogy telefonról írnak. Nézd majd meg ezeket a fiatalokat 10 év múlva munkahelyen mikor egy rendes e-mail-t vagy jelentést kell megírni... úgy elbutulnak hogy elfelejtik a normális helyesírást. Vannak már ilyenek a huszonévesek között,volt is ilyen kollégám. (ezt telefonról írtam,bocs a hibákért :) )
2015. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12. Mintha ez korosztálytól függene, de azért különös hogy, felsőbbrendűnek gondolod a korosztályod a fiatalabb korosztálynál.
2015. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az hogy te nyàpicként egésznap nyomod a telefont, màs meg nem.

Megnézném hogy egy kocsmàba is így osztogatnàtok-e az észt.

2016. aug. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogy jön a "kocsma" egy kelyesírásról szóló kérdéshez?

Itt nem a testi erő fölösleges fitogtatásáról van szó.

Aki erős, meg tudja verni a gyengébbet, mi ebben a dicsőség?

De akár erős vagy, akár gyenge, a magyar nyelvet meg tudod tanulni - ha akarod.

Még alkohol nélkül is.

2016. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
itt például a fél társaság kis betűt írt kisbetű helyett, mégse ugrott a sok helyesírási fanatikus
2016. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!