Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az ilyen? Bocsáss...

Milyen ember az ilyen? Bocsássak meg neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát van egy srác , jó barátom csak megváltozott . Barátságunk után pár héttel meg tudtam hogy szeret engem. Nem viszonoztam az érzéseit , mert a külseje nem fogott meg de a belseje annál inkább . Nagyon kedves , aranyos , megértő , jó szívű volt velem mindig is . A barátnőm azt mondta hogy ő a helyemben nem bízna benne mert , nem az az ember akinek mutatja magát . De én velem sosem volt baja , úgy hogy nem hallgattam rá . Elhívott egyszer magával biciklizni , és egy erdős részre mentünk , megálltunk és azt mondta hogy ennél a fánál akasztotta fel magát az apja . Azt mondta hogy ide csak engem hozott el , mert nagyon szeret és bízik bennem. Nagyon jól esett hogy ilyen bizalma van irántam , mert az elött még soha nem bízott bennem így senki . Anyukám szerint furcsa ember , mert mindig rólam kérdezget . Soha nem láttam még idegesnek , mindig egyhangú a kedve . Volt egy kissebb tragédia a családunkban és akkor is ő vígasztalt meg , akkor én is sírtam és azt mondta hogy lesz még jobb is . Beszélt nekem a spirituális dolgokról , és azt mondta hogy a kutyám nagyon büszke rám hogy ilyen jó gazdája voltam , és hogy még fogok vele találkozni . Elmondta hogy ha akarom akkor kitömi nekem a kutyát , és így velem maradhat . Preparátor akar majd lenni , valamilyen szinten az is mert nagyon űgyes . Soha életemben nem találkoztam még ilyen kedves emberrel mint ő . Szerintetek is furcsa személy ? Vagy tényleg szerethet engem .

2015. aug. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata. Édes, kedves, beférkőzik a bizalmadba, szívességeket tesz... Az véletlenül sem gyanús ugye, hogy azt mutogatja, hol és hogyan ölte meg magát az apja, meg az sem, hogy beképzeli, hogy a halottak, sőt a halott állatok is beszélnek hozzá, ráadásul még abban is leli az örömét, hogy a szerencsétlen halott állatokat kibelezi, és üvegszemű bábukat csinál belőlük.

Az ilyet elmebetegnek hívják és ajánlott a lehető legmesszebbre elkerülni, mielőtt téged akaszt fel egy erdőben, majd preparál ki, hogy aztán mindig vele legyél a sötét kis szobájában, a halott állatok tetemei között. Pláne, hogy "szeret"... Menekülj, amíg nem késő.

2015. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első kb mindent leírt, amit tudni érdemes..egyetértek vele :D
2015. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal.
2015. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!