Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki nagyot csalódott az emberekben? Milyen jellemváltozáson estetek át ennek hatására? Hogyan viszonyultok az egyes emberekhez?

Figyelt kérdés

Például akit kiközösítettek az osztálytársai vagy támogatás helyett lelki bántalmazást kapott a szüleitől...


Milyenről mire változott a jellemetek?

Hogyan viszonyultok az emberekhez, valóban bántottakból lesznek a bántalmazók?

Van az embereknek még egy köre, akit a bizalmatokba tudtok fogadni?

Hogyan veszitek ismeretlenek közeledését?


Kérlek írjátok le a nemetek is, köszönöm!



2015. júl. 31. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ingen érdekelnek, nem hatnak meg a problémáik, érzéketlen lettem irányukban, stb.


Ettől függetlenül elbeszélgetek mindenkivel, de itt meg is áll a dolog. Az a bizonyos 3 lépés távolságot mindegyikükkel tartom.


F

2015. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az emberiségben csalódtam nagyot. Azt hittem, a felnőttek valóban felnőttek. És rá kellett jönnöm, hogy alig van néhány.
2015. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már az egy nagy csalódás, hogy annak ellenére, hgy Ájfón és Ájped van mindenki kezeiben és kapcsolatokban és házasságokban úgy viselkedünk, mint az Ősember :D
2015. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
8. Osztályban a kis falumban jártam iskolába, a legjobb barátom/barátaim, akik tényleg igazi barátnak gondoltam, szó szerint egyik napról a másik napra kiközösítettek. Sokat gépeztem, nagyon jó voltam a játékokban, én voltam a legjobb közülük. Bírták a fejem, de még most sem tudom miért csinálták. Azóta nem nevezek senkit barátomnak, csak akit sok ideje ismerek és tudom hogy megbízhatok benne. A jellemem abban változott, hogy megfontoltabb, körültekintőbb vagyok, ami jól jön. És ha lehet. Nagyon nem bántok senkit, de ha lenne erőm hozzá, a bunkó embereket megverném.
2015. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötődöm 100%ig senkihez.
2016. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat csalódtam ez emberekben még olyanokban is akikről soha nem feltételeztem volna. Ezek után beszélgetek bárkivel de nem kötődők senkihez. Megtartom a tisztes távolságot mindenkivel.
2020. febr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!