Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön váratlanul egy vendég?

Miért jön váratlanul egy vendég?

Figyelt kérdés

Párom haverja az előbb telefonált, hogy 1,5 óra múlva itt vannak nálunk és itt akarnak aludni. Mi holnap dolgozunk, úgyhogy köpni-nyelni nem tudtunk. Szerencsére a párom mamája itt lakik az utcában és megkértük, had aludjanak ott, mert a mama mégis otthon van egész nap, mi meg reggel elmegyünk a melóhelyre.

Mit gondol egy ilyen haver? Hogy ő itt alszik és reggel kap egy lakáskulcsot és úgy lődöröghetnek itt a kérónkban, h itthon sem vagyunk? Miért csinál ilyet valaki?



2015. aug. 2. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bepróbálkozott, ahogy a pofátlan emberek szoktak bepróbálkozni mindenféle pofátlan dologgal.

Neked meg azért van szád, hogy ilyenkor kinyisd és azt mondjad, hogy "nem", aztán szépen kihúzzad őt a megbízható ismerősök listájáról.

2015. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, nem az én ismerősöm, hanem a páromé. És őt hívta fel, nem engem. A párom meg valamiért sosem tud nemet mondani. Elég gyakori férfi tulajdonság. Aki megérzi ezt rajta, az jól palira is veszi. Veszekedtünk ezen sokat már.

De én akkor sem értem, hogy az ilyen ember mit gondol? Mi jár a fejében? Hogy képzeli el a holnap reggelt, vagy hogy van ez?

2015. aug. 2. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Agyam eldobom ilyenkor...

Ha nekem mondaná ezt egy haverom, hogy most jön és itt alszik meg minden, akkor úgy rúgnám seggbe hogy visszarepül oda, ahonnan jött...

Az ilyen mit képzel magáról?

2015. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy bunkó. Mondj annyit, hogy nem vagytok otthon, hanem nyaraltok vagy vendégeknél vagytok.

Nekem is van hasonló ismerősöm. Ír, hogy holnap találkozzunk és majd este mond időpontot. Oké... Másnap délután ír, hogy akkor fél óra múlva itt vagy ott. Fél óra alatt oda sem érek...

Az ilyen ember tartsd csak meg havernak, barátságra általában alkalmatlanok. Van olyan eset, amikor valaki tényleg nem tud hol aludni és gyorsan kell szállás, de gondolom ez nem az a kategória...

2015. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb probléma az, hogy a párod borzasztóan töketlen...
2015. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, h miért csinálja. És ráadásul az a baj, a párom még ilyenkor nem is úgy viselkedik, ahogy én is tenném, h megmondanám, hogy így biztos, h nem jöhet, hanem inkább intézkedik, ugrik, mindent megtesz, h a másik kedvében járjon, még az sem zavarja, ha emiatt összeveszünk és még engem tart furcsának, hogy miért akadok ki és ha megkérdezem, hogy ő adna-e nekik kulcsot vagy hogy képzeli a dolgokat, akkor csak annyit mond, hogy nem tudja. Most ez is milyen?
2015. aug. 2. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ott alszanak és reggel hatkor elhúznak. Kértek tőletek kulcsot? Nahh ugye hogy nem.
2015. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta a párom, hogy 2-3 napot maradnának.
2015. aug. 2. 20:20
 9/12 anonim ***** válasza:

En barkit befogadok aki akar az en akar a pasim haverja es hirtelen beallit stb.

Ugyanis en csoro vagyok es sokszor voltam mar megszorulva pl. kulfoldre kellett menni es megszallni valahol. Sot ismerem a magyar szallodai/motelarakat is es horribilisnek tartom oket. Es kozben olyan is volt, hogy egyszeruen valahol ottragadtam vagy tudtam tovabb kell mennem de ultra gaz a kozlekedes. Vagy egyszeruen hirtelen orvoshoz kellett mennem es ahhoz ott kellett aludnom masoknal. Ha nincs rokon, akkor barathoz jelentkeztem be.


Szoval ezer oka lehet valakinek varatlanul jeleznie, hohy hu hat aludhatunk e ott. (Soha nem tudhatjuk milyen esemenyek sorozata hozta ugy, hogy csak az utolso pillanatban szol valaki) Termeszetesen a hazigazda mondhat nemet is, de en abbol indulok ki, amit mar irtam fentebb voltam es lehetek hasonlo helyzetben es lehet az ilyet viszonozni is:-).

Igaz ha nincs otthon ennivalo vagy reggel koran el keĺ menni. Akkor ezt oszinten kell jelezni vagy amikor telefonon bejelentkeznek vagy amikor megerkeznek. Egyszeruen annyit kell mondani. Kicsit varatlan volt, ezert bocs de rendes vacsoraval nem tudtam keszulni, de a sarkon nyitva meg a juli boltja. Reggel meg annyi van, hogy mi otkor kelunk es hatkor indulunk a meloba ezert legyszi ti is induljatok velunk el.

2015. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es.voltam. ja most latom par napot maradnanak. Ugy kicsit mas. De a Prod lathatoan orul ekik. Keress benne pozitivumot. Mast nem tehetsz. Es tervezd ti mikor mennetek oda szinten harom napra. Nalunk volt egy ilyen par minket nem.zavaft. a pasim megbizott bennuk kaptak kulcsot napkozben varost neztek este moziba mentek volt egyszer kozos vacsora veluk kesz. Kesobb mi is elmentunk hozzajuk eleg spontan es rendesen vendegul lattak.
2015. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!