Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt a mai lányokkal?

Mi történt a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Először is, nem akarok megbántani senkit és általánosítani sem akarok! A kivételeknek hatalmas tisztelet :)


Szóval, vannak a tipikus mai tini plázacicák, akiket kb. csak a smink és a ruha tart össze, máskülönben szétesnének. Pláne ha még rázzák is magukat hozzá. Szóval, kívül minden csilli-villi, a ruhájukon a márka szinte már kiszúrja a normális ember szemét, annyira az arcukba tolják a drága cuccaikat. Amiknek az árát persze anyuci meg apuci pénztárcája bánt meg. Na mindegy, a lényeg, hogy kívül minden csupa cukormáz, de a burkolat alatt csak a romlottság bújik meg és a sötétség terjeng. És még az ilyenek sírnak, ha a fiúk nem úgy bánnak velük, mint a királynőkkel, hanem puszta tárgyaknak, trófeáknak tekintik őket. Komolyan, mi süt le az ilyen mű lányokról? Biztos nem az, hogy tudósokat meghazudtoló intelligenciával és nyelvészprofesszori szókinccsel rendelkeznek. Annál inkább, hogy könnyű prédák. Jólvan nem azt mondom, hogy csöves módjára kell öltözködni, nézzenek ki jól. De szerintem ugyanúgy lehet jól kinézni egy farmerban, pólóban és tornacipőben, minimális sminkkel, sőt talán még jobban is, mint a csöcskilökős, kivágott felsős, átlátszó cicanacis, bokatörős magassarkús, 5 kiló vakolatos, sminkkészletet megfejelős változattal felszerelkezve. A viselkedésről nem is beszélve! :S Nem tudom mások hogy vannak vele, de engem totál idegesít, amikor egy lány beszélget a hasonló kaliberű ribis barátnőivel, és csak a "Juhuuuj csajszi, nézd már milyen cukcsi kis táskát/cipőt/stb-t vettem tegnap!" Vagy amikor a pasik után nyáladzva rohangálnak.. Most komolyan? o_O. Én egyre több ilyen "lányt" látok vonaglani az utcán és a suliban is, ami nagyon elszomorító :/ Hová tűntek a felénk, aranyos, vicces, okos lányok?


2015. aug. 4. 01:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy odaírtad, hogy tisztelet a kivételnek, de a kivétel szó kábé azt jelenti, hogy akad egy-kettő valahol megbújva, és ez nem reális szerintem. Én pl. elit gimibe jártam, nálunk 4-5 ilyen nő volt, én pont másik részét láttam a világnak, mint te. de ettől még el tudom képzelni, hogy az is igaz, amit te állítasz, és hogy vannak olyanok is nagyon sokan.
2015. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A másik, hogy mi értelme a kérdésnek? Nincs benne igazi kérdés. Mi történt a mai lányokkal? Nem gondolod, hogy valaki levezeti történelmileg, ugye? Jöjjön sok ember, aki egyetért, és megnyugszol, na, erről van szó.
2015. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!