Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire bunkó és rosszindulatú? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Húgom 4 éves, és lementünk a közeli pékségbe reggeliért.


Volt összesen 2 db lekváros táska, amit húgom nagyon szeret, így eldöntöttük, hogy neki azt vesszük meg.

Egy öregúr állt csak előttünk és itt jön a nagy dolog:


Megkérdezte tőle az eladó (vett pár dolgot), hogy ennyi lesz-e. Azt mondta, hogy talán igen.

Hátrafordult, érdeklődve megkérdezte húgomat, hogy mi miért vagyunk itt.

Mondta, hogy a lekváros táskákért, mert az a kedvence.


Erre az öregúr a pultoshoz fordul, és közli, hogy még azt a 2 darab lekvárost is kéri és elviszi.


Ezen kiakadtam.


Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú?



Félreértés ne essék, nem az a baj, hogy megvette, hanem hogy effektíve meg is kérdezte, hogy nekünk az kell-e, és direkt ezért vette meg.

Majdnem kicsúszott a számon, hogy "maga mekkora bunkó" de türtőztettem magam.



Egy kisgyerekkel hogy lehet valaki ekkora bunkó, hogy csak azért is megveszem az orra elől, ha már azért jött?


Vagy csak én reagálom túl?


Mit gondoltok?



15/L


2012. okt. 9. 08:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna, ha hugod azt válaszolja neki, hogy "semmi köze hozzá".De mondhatta volna azt is, hogy "egy kiló kolbászért"

De tényleg, hogy lehet egy pékségben akkora baromságot kérdezni, miért vagytok ott?És tényleg nincs köze hozzá.

Tényleg fel nem foghatom, hogy lehet ilyen idióta valaki, mint ez az öreg...

2012. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Jó hát húgom csak 4 éves, persze hogy nem mondja azt hogy semmi köze hozzá.

De én sem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége....

2012. okt. 9. 09:06
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

> Majdnem kicsúszott a számon, hogy "maga mekkora bunkó"

> de türtőztettem magam.

Miért? Nyugodtan szidhattad volna egy 4-5 percig.

Én megeresztettem volna minimum egy "sz*pjál f*szt te r*hadt k*csög g*ci állat..." kezdetű sorozatot.

2012. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát azért kishúgom előtt nem szerettem volna káromkodni, de tény hogy nagyon mérges voltam.

Tudom, hogy az életben vannak nagyobb problémák is, de valahogy kiakadtam, hogy egy kisgyerekkel hogy lehet valaki ilyen...=/

2012. okt. 9. 09:32
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyit mondhattál volna, hogy mekkora bunkó, egyéb csúnya szavak mellőzésével. Húgod nyilván érezte, hogy szemét az öreg, ha te is kimondod, akkor talán neki is könnyebb elviselnie.
2012. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na igen, látszott rajta hogy csalódott. De pár ember a boltban (vevők) megjegyezték hangosabban hogy mekkora bunkó....
2012. okt. 9. 10:04
 7/23 A kérdező kommentje:
De most komolyan, vannak ilyen öregek, akiknek ez okozza a napi örömöt? Mire jó ez? Neki nincs unokája?
2012. okt. 9. 10:15
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek lehet, hogy szórakozás, ha másokkal kicseszhet.Sose legyen több öröme.
2012. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora vén f@szt.. Nem baj, már biztos nem sokáig rontja ez sem a levegőt..
2012. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Bocs a szóhasználatért, de ez a történet engem is felhúzott.
2012. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!