Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van itt...

Szerintetek miért van itt ennyi rosszindulatú, bunkó ember?

Figyelt kérdés

Mért gonoszkodik,sérteget,bánt egy némelyik hozzászóló?

Mire jó ez neki(k)?Élvezi,vagy mi?

Szinte minden kérdésnél van egy bunkó hozzászóló...


2013. szept. 8. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
3%

Szerinted miért van ennyi értelmetlen kerdes? Miért nem gondolkodik némelyik kérdező? Mire jo ez neki? Élvezi, vagy mi? Szinte minden kategóriában van egy értelmetlen kerdes....


Ugye hogy máris kiderül?

2013. szept. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
írjál ki normális kérdést (ne ilyet mint most) és normális válaszokat fogsz rá kapni,
2013. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ezt már én is párszor megkérdeztem volna itt, nem értem, hogy valaki feltesz egy komoly kérdést, az ő tudása szerint próbálja feltenni a kérdést, és mások kigúnyolják, kinevetik, stb...

Ezek mind empátia nélküli érzéketlen, okoskodó bunkók, akik a szemétdomb tetején képzelik el magukat.

Gyakorlatilag emberi hulladékok, akik itt élik ki azt, amik szeretnének lenni.

2013. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz szét. Meg fogod tapasztalni, hogy Magyarországon szinte csak ilyen emberek élnek.

Ez ilyen kelet-európai mentalitás...

2013. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!