Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontozzák le a normális...

Miért pontozzák le a normális válaszokat?

Figyelt kérdés
Csak olyan témákhoz szólok hozzá, amihez tudok érdemben hasznosat szólni saját tapasztalat vagy egyéb miatt. Nem válaszolgatok hülyeségeket, csak azért, hogy írjak valamit, mindig ügyelek, hogy ne bántsak meg senkit, tapintatos vagyok, stb. Mégis van, hogy egy válaszom napokkal később is akár lepontozzák a sárga földig, hol-ott udvariasan, normálisan válaszolok. Ez miért van? Ki az, akit a normális válaszok ennyire irritálnak? Nem fogom ezért most a fejem a falba verni, nem ez életem problémája, csak nem értem :-)
2015. aug. 11. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy bámilyen udvarias is vagy, a válaszod haszontalan. A kezek pedig azt jelzik, hogy mennyire hasznos egy válasz, nem azt, hogy mennyire udvarias.
2015. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert az emberek nagy része egy köcsög, az interneten, anoniman meg pláne.
2015. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, de épp ez-az:) Valaki kérdezi, hogy "jaj, ilyen helyzetben mit csináljak?" Én megírom, hogy "voltam ilyen helyzetben, ezt és ezt csináltam, ez és ez lett a vége, de neked kell döntened" Tehát a kérdésre válaszolok, nem hülyeségeket írok oda, aminek köze nincs az eredeti kérdéshez, mégis lepontoznak néha :-D Tehát akkor kérdem én, mitől lesz egy válasz, ami 100%ban az adott kérdésre válaszol haszontalan?
2015. aug. 11. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a százalékokat most. Így.
2015. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én csak azért is nyomtam Nektek zöld kezet! :-)
2015. aug. 11. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, hogy ki pontozza le. Összekeverednek a kérdező és a válaszolók véleményei. Helyesebb lenne, ha külön lenne a kérdezőnek véleménye és külön a válaszolóknak egymás válaszait illetően. Azt hiszem, jelentős lenne az eltérés.
2015. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a jobb, ha kérdés kiírásánál eldönthetnéd, hogy pontozhassák mások a válaszokat, vagy sem. Mert vannak kérdések, amikor nem biztos, hogy tudod a választ (pl: nyelvek, számítás, stb.), de mondjuk egy abortuszos kérdésnél meg felesleges is pontozni, mert mindenki a saját szája íze szerint fog pártolni és pontozni, csak felesleges konfliktust generál.
2015. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!