Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Felvettem egy fehér kalapot ilyet: [link] és sokan bámultak, utánnam fordultak.

18/L



2015. aug. 12. 12:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem jól állt.Mások is azt mondták.
2015. aug. 12. 12:29
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

""és sokan bámultak, utánnam fordultak""

-Ne legyél már ilyen naiv.Biztos nem a kalap miatt!

A fas*zom baja van mindenkinek még ha rád néznek is??? Nyilván ha mindenki leszarna az lenne a probléma.

Egyébként nem értem ez miért zavar?

2015. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De amiatt,mert még nem vettem fel nem néztek.

Igen zavar.Ne forogjanak...

2015. aug. 12. 12:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne zavarjon! Vagy ha annyira megfelelési kényszered van, akkor ne vedd fel, aztán süttesd a fejed a napon. Kit érdekel, hogy hova néznek. Én azt se veszem észre ha néznek, mert olyan szinten nem érdekel vadidegen emberek véleménye, hogy azt el nem hinnéd. Másrészt ez egy tök átlagos napvédő kalap, nem hiszem, hogy ezt bárki nézegetné rajtad.
2015. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy tök sima kalap, aranyos, ennél normálisabbat vagy átlagosabbat nem is lehet szerezni.

Hát ha én megnéztelek volna, én tuti azon gondolkodtam volna hogy basszus de jó lenne nekem is ilyen most itt a 40 fokban, vajon hol vette?

Ha meg ennyire zavar, akkor jó napszúrást... szerintem az cikibb, ha hazafelé a buszon mondjuk elhányod magad a napszúrástól.

2015. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

# 3vagyok

Már bocs,de 18éves vagy és méghozzá lány...Még jo,hogy forognak,mint a mérgezett egér.Én se birom ki,hogy ne nézek utánuk! Hát most Istenem nem lehet mindenki homo. :D

2015. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A kalappal semmi baj, azert neztek meg mert tetszettel nekik. Es mert talan irigyek is, hogy nekik nincs olyan amikor jol jonne.
2015. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na akkor írd már le hogy a ruhád többi része milyen volt... lehet hogy észre sem vették hogy kalap van rajtad! :)))
2015. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De nők is néztek.:)

Szerintem átlagos voltam mint mindig.Lila miniszoknya,rózsaszín póló,fekete szandál.

2015. aug. 12. 13:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Mit zavar az téged? Üldözési mániád van?.. és aki a TV-ben szerepel? Azt is zavarja? Meg a csövest is zavarnia kéne, ha nézik, mert rohad a szeméttől meg az alkoholtól? Ez legyen a legkevesebb problémád az életben, én azt kívánom.
2015. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!