Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban mennyire...

A mai világban mennyire számít cikinek ha valaki felnőttként nem tud úszni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Alsó tagozatban volt úszásóránk, de olyan jelleggel, hogy akinek nem ment, az le volt tojva. Azóta sem tanultam meg. Amúgy belemegyek a vízbe, ha leér a lábam, de csakis akkor, vagy esetleg ha tudok kapaszkodni valamibe. Nem jó érzés nekem, ha csak úgy szabadon lebegek benne, így nem tudom, mikor fogok megtanulni ezt leküzdve. Elítélnétek ezért?

19L



2015. aug. 12. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én furán néznék rád de nem ciki :D A legjobb barátnőm fél a víztől szóval én semmin nem lepődök meg. Viszont úszni nagyon felemelő dolog, semmi máshoz nem fogható, fiatal vagy simán megtanulhatsz!
2015. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tartom cikinek, és senki nem tudja meg, csak akinek elmondod. Én sem vagyok valami jó úszó.

Máskülönben meg kétszer ugyanabba a folyóba nem lehet belefulladni, szóval no para. :)

2015. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül. :D Biciklizni tudok azt megtanultam még oviban, bár mostanában nem szoktam. Lehet egyszer úszni is megtanulok, ha találok egy normális oktatóhelyet, ahol nem csak gyerekek vannak. :D
2015. aug. 13. 11:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Anyósom 60 éves és nem tud úszni, derékig érő víztől mélyebbe be se mer jönni mert rosszul érzi magát, fél hogy elsodorja a víz. Strandon, nem folyóban.

Minket is mindig félt ha úszni megyünk, hogy vigyázzunk magunkra. :)

Azt mondja nem érte semmilyen negatív tapasztalat, egyszerűen nem tanult meg és nem is érdekelte.

Biztos van még sok ember aki nem tud úszni, csak nem tudjuk róla. Anyám is múltkor csodálkozott egy ismerősén, hogy nem akar vele ingyen bemenni az uszodába, mert nem tud úszni.

2015. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!