Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul kellene éreznem magam...

Rosszul kellene éreznem magam emiatt? 20F

Figyelt kérdés

Szóval. Én városban lakom a szülőkkel és tesómmal(13L), míg a nagyszüleim faluban, picit messze. Szoktam kijárni hozzájuk 2-3 hetente, mert mindig állítják, hogy ők nem kérnek semmit, csak azt, hogy látogassuk őket és néha telefonáljunk. Szoktam is hetente telefonálni és beszélgetni velük és 2-3 hetente kimegyek és sütögetünk. Én nem szoktam tőlük semmit sem kérni, azon kívül, hogy eddig egyszer megkértem nagyapát, hogy vigyen el minket egy bulihelyre és este jöjjön értünk. Sőt, ezt sem én kértem, hanem ők ajánlották, mert nem volt fuvar, én pedig elfogadtam. Most megkérném, hogy vigyen el minket, de nem kell értünk jönni. 10-10 perc oda-vissza az út neki, este fél 11-kor vinne. Lehet én viszem túlzásba, de kicsit hülyén érzem magam, hogy szoktak pénzt is adni, hiába mondom, hogy nem kell, meg most vigyen is el minket.

Sokat kérek és kapok vagy ez még belefér?


2015. aug. 12. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még belefér. Egyáltalán nem semmized ki őket, van aki csak a pénzük miatt beszél a nagyszüleivel, megy hozzájuk. Mellesleg gondolom szívesen segítenek az unokájuknak, az enyémek akkor lennének idegesek, ha ilyen későn egyedül bóklásznék:)
2015. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen belefér. Ez nem egy nagy kérés, és gondolom szívesen teljesítik, ha megoldható számukra.
2015. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben akkor, csak arra voltak kíváncsi, hogy ők mit gondolhatnak. :)
2015. aug. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!