Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell rosszul éreznem...

Miért kell rosszul éreznem magam, azért mert facebookon kevés like van a profilképeimen?

Figyelt kérdés
Nemrég változtattam profilképet... van rajta 50 like az előzőn 80 volt. Engem még nem is zavarna. Csak az zavar, hogy mások ezek alapján ítélkeznek. Akkor vagy csak menő, ha több van a képeiden, min 100 like? Egyszerűen ezaz érzés zavar, hogy mások szerint ez gáz, és nekik 150-200 van (ha nem több.) Amikor kitettem a képet nagyon lesújtott, hogy alig lájkolják... Most is rosszul érzem magam emiatt, de mit tudnék ez ellen tenni?? Alapból rásegít egy kis önbizalom hiány..

2015. jan. 11. 15:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene törődni a likeok számával, ez nem verseny. Miért hiszitek, hogy az a menőbb, akinek több a likeja? Teljesen ovis hozzáállás, a nekem több kavicsom van tipikus esete.
2015. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Van pár ismerősöm, barátnőm, ők megmondják, ha ezt, vagy azt a képet ne tegyem ki, mert nem előnyös. Neked nincs ilyen?

De lehet, csak kevesen látták. Semmi jelentősége nincs..

Akiknek sok lájkjuk van, azok összetartanak, lájkolják azt is ami nem jó, előnytelen.

2015. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
"Engem még nem is zavarna." hazudsz és fütyülsz b+...
2015. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
2015. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék milyen ember lehet az aki tényleg ezért érzi magát szarul... pfej
2015. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 és 50 között váltakoznak a lájk számok. Néha a 60-70 is megvan. Pont lesz.arom, hogy mennyi, és azt is, hogy ezek alapján nem vagyok menő. :D

Szerintem sokkal gázabb, amikor olyan emberek nyalják egymás seggét és versengenek a másik nyomorult lájkjáért, akik speciel azon kívül, hogy egy suliba jártak, még egy sziát sem löktek oda soha egymásnak, facen meg megy a műsor. :D

2015. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összesen 16 lájk van a profil képemen, hozzáteszem most néztem meg a számot először, csak tippem lett volna mennyi lehet :D van barátnőm van egy több, mint 10 fős baráti "köröm" úgymond, akikkel nyaralni járunk és stb. szóval nagyon jó a kapcsolatunk, most melyik büdös gyökér mondhatja el ezt magáról, aki azon aggódik, hogy hány lájk van a tükör előtt pózolós ratyi képén? gondolkodj el ezen :D
2015. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
ez 16 éves kor és 80+-os IQ fölött nem kéne, hogy bárkit egy másodpercig is foglalkoztasson.
2015. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Grat. :D Kikéne lépni a f#szbúk árnyékából és rendbe szedni magad lelkileg, nem pedig ilyen baromságokon rágódni.
2015. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

Úristen, ugye ez nem komoly, hogy a fészbúkos lájkok mérvadóak neked bármennyire is?

"van rajta 50 like az előzőn 80 volt" Öcsém, nekem összesen 11 ismerősöm van, az összes többit kitöröltem, csak azok maradtak meg, akikkel tényleg tartom a kapcsolatot. A profilképemen 3 darab lájk van, most érezzem magam szarul ilyen hülyeség miatt?

Értelmes dolgokkal kell foglalkozni és akkor máris nem zavarnak majd az ilyen mondvacsinált "problémák".

2015. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!