Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok (? )

Egyedül vagyok (? )

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy nincs senkim. 19 éves fiú vagyok,egyedül élek. Kb 2 hete összevesztem az egyetlen emberrel akiben megbíztam(az ő hibája volt és el is ismeri,most nem ez a lényeg). Nincs kivel beszélgetnem. Rengeteg dolog "kering" bennem és nincs kinek elmondanom. Egyszerűen megőrjít az,hogy nincs olyan személy az életemben akivel őszintén,bármiről beszélhetek. Ülök itthon,szól a zene és csak nézek előre. Soha sem volt barátnőm mert mindig egy olyan lányt kerestem aki művelt és céltudatos. Manapság az én korosztályomban alig van ilyen és nehéz rájuktalálni. Nem vagy ronda, de nem követem a divatot csak azért mert mindneki azt teszi. Zenei téren különc vagyok. Még mások diszkóba járnak én inkább elmegyek pár "haverral" egy jazz barba. Jobban szeretem a kultúrált szórakozóhelyeket.

Engem sosem érdekelt a külső..legalábbis nem olyan szinten mint másokat. Ha barátról van szó teljesen mindegy,hogy fiú vagy lány,hogy kövér vagy sovány. Csak az a fontos,hogy lehessen vele értelmesen beszélgenti...figyelek mások érzéseire és még ha látom,hogy valakit bánt valami én leülök mellé és megkérdezem,hogy mi a baj ameddig mások észre sem veszik. Figyelek másokra minden téren. Nem vagyok bunkó,se pervez,se...semmi. Fogalmam sincs,hogy ameddig más iszákos,bunkó "parasztok" körül vannak véve olyan emberekkel akikkel beszélgethetnek én miért vagyok egyedül...



2015. márc. 12. 22:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Eljárok iskolába,zenélni és hasonlók de mindenhol úgy érzem,hogy eltűnök a szürkeségbe. Hiába jönnek oda,hogy beszélgessenek szakmai dolgokról vagy "bájcsevegjenek",tudom hogy ez csak olyan "unatkozok, valaki szórakoztasson" dolog. Nekem egy normális emberi kapcsolatra van szükségem...(most nem feltétlen arra gondolok,hogy barátnő kell). Minimális figyelemre vágyom.
2015. márc. 12. 22:28
 2/15 anonim ***** válasza:
1 sima kis összeveszés miatt nem beszéls za barátoddal? mekkora nyomi vagy :D ne vedd sértésnek de ha egy ilyen miatt nem beszélsz valakivel akkor nem csoda hogy egyedül vagy
2015. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Lehet hogy túl magasra tetted a mércét vagy egyszerűen nem mozogtál olyan körökben, ahol hozzád hasonló, értelmes emberek vannak. :) Minden okkal történik, fel a fejjel!
2015. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Néhány mondatodban magamat véltem felfedezni.Ha akarsz beszélgetni,akkor írj!
2015. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"1 sima kis összeveszés miatt nem beszéls za barátoddal? mekkora nyomi vagy :D ne vedd sértésnek de ha egy ilyen miatt nem beszélsz valakivel akkor nem csoda hogy egyedül vagy"


Látod...pont az ilyen kultúrálatlan "mindenhez értek" emberekről beszéltem. Nem írtam,hogy kis összeveszés és semmit se tudsz az egészről. Pont az ilyeneket próbálom elkerülni mint te....akik mindenről mondanak véleményt és sértegeti a többi embert úgyh,hogy fogalmuk sincs semmiről. :)

2015. márc. 12. 22:52
 6/15 anonim ***** válasza:
de komolyan. 1 összeveszés miatt megszakítod a kapcsolatot vele?
2015. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul. Nem mindenkinek megy egyszeruen a baratkozas. En is mindig felenk voltam, csaladi okok miatt sokat joltoztem. 24eves vagyok es most kezdek jobban kimozdulnj , beszelni emberekkel. En is ugy ereztem sokszor, hogy soha nem lesznek barataim. De ez hulyeseg. Tegyel erte es akkor lesz! :)
2015. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem...tudod ahhoz,hogy 2 ember TÉNYLEG összevesszen egy hosszú folyamaton kell átmenniük amiben lassan elidegenednek egymástól.
2015. márc. 12. 22:58
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy lesznek mások,de...kis városban élek. Még 1 évig biztosan nem fogok olyanokat találni akik...áh mindegy. Hagyjuk.
2015. márc. 12. 22:59
 10/15 anonim ***** válasza:
nem tudom de én az összeveszést csak olyan kontextusban hallottam ahol nem az örök haragot jelentette.
2015. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!