Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zuhanyoznak a nők...

Miért zuhanyoznak a nők melegben meleg vízzel?

Figyelt kérdés
B.nőm hazajön, teljesen rosszul van a melegtől, a lakásban is tikkadozik, majd amikor elküldöm zuhanyozni meleg vizet használ. Bemennék hozzá a fürdőbe, de kifordulok a +10-15 fok melegtől. Utána a fürdőszoba olyan, mint egy gőzkabin. Én a leghidegebb vizet használok, amit tudok, de a csövekből így is felmelegedett víz jön. Este lefekszik aludni, tágra nyitja az összes ablakot, de betakarózik hozzá. Többször megesett, hogy filmet nézett este, nyitott ablakok mellett még egy plédet magára húz a filmhez. Egy spriccelőm szoktam használni, nem szereti, ha lespriccelem vele, mert az hideg neki. Ki érti ezt?

2015. aug. 15. 04:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

fürödj le egyszer meleg vízzel. meglátod, hogy a barátnőd nem is olyan hülye. (elárulom, hogy fürdés után nem lesz annyira meleged, mintha hideggel csinálnád)


Vannak emberek akik csak betakarózva tudnak aludni, vagy legalábbis könnyebben sikerül.


Amúgy ha ajánlhatok valamit, akkor este a legtöbb ablakot nyissátok ki, nappal 8-9-10 óra körül, meg 1 közepes méretű kivételével mindet csukjátok be, illetve engedjétek le a redőnyt, húzzátok el a sötétítőt, stb

2015. aug. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem írni, hogy 20f
2015. aug. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Én úgy szeretem ha a víz csak egy picit melegebb a levegő hőmérsékleténél, ilyen melegben, amúgy télen legyen minél melegebb. :) Nekem is kell takaró a legnagyobb melegben is. Anélkül nem tudok aludni. Ezek ilyen női dolgok, nem megérteni kell, hanem elfogadni. :D 30\N
2015. aug. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én sem bírok takaró nélkül aludni, még ilyen melegben is muszáj a derekamat betakarni, amúgy én most langyos vízben fürdök, majdnem hidegben.
2015. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én a hideg víz alatt nem bírnék megállni pár másodpercig sem, nemhogy azzal zuhanyozzak! Nyáron is meleg vízzel zuhanyzom, de nem forróval, csak langyossal, ami kellemes, és nem leszek tiszta libabőr tőle, de nem is túl meleg, mert amúgy is meleg van... Este meg jó hogy kell a takaró nekem is, amikor lehűl az idő 20 fok körülire! Az már hűvös idő. Persze este nem úgy fekszem le én sem, hogy betakarózok, sőt! Este még 30 fok van a lakásban, kinyitom az összes ablakot meg erkély ajtót és meztelenül fekszem le aludni, mert még izzadok meg minden bajom van. Aztán hajnalra 10 fokot esik a hőmérséklet, akkor arra kelek, hogy fázok, és kénytelen vagyok magamra húzni egy takarót, különben nem tudnék aludni! :(


Egyébként nem tudom, hogy tudtad-e, de tudományosan bizonyított tény, hogy a nők érzékenyebbek a hidegre és melegre. Olvasd el ezt: [link]

2015. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én melegben is majd, hogy nem forró vízben zuhanyzom. :D Imádom az érzést, amikor a mellkasomon a pólusok kitágulnak és vörösödik. :D 22/f.
2015. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is meleggel zuhanyzom. Hideggel nem bírnék, nem csak nem esne jól, hanem képtelen lennék, max a lábfejemen bírom ki, amúgy nekem meleg kell.

Ja és be is takarózok én is :D

26N

2015. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Felfazasrol meg nem hallottal? Johogy nen hideg vizben zuhanyzik, kerdes Te hogy birod!

Takarozni is alap szerintem, ahogy itt meg sokaknal is.

2015. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb meleg vízzel fürdeni,hiszen a kinti hőmérsékletet hűvösebbnek érzed. Én úgy szoktam,hogy langyos vízzel leöblítem magam,tusfürdőzés, majd meleg víz :D De próbáld ki :)


Én is szeretek betakarózva aludni,de mivel 40 fokba megsülök így már megszoktam,hogy nyaranta nem takarózók be vagy csak egy nagy strand kendővel ami ultra vékony meg egy picit bevizezem :)


23/N

2015. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hehehe :D
2015. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!