Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet azért nem szeret a...

Lehet azért nem szeret a többi nő, mert féltékenyek rám?

Figyelt kérdés

Soha nem volt normális barátnőm, a munkahelyemen is utál az összes nő kb, mindig kibeszélnek, nem köszönnek nekem, stb.

Nekem kb mindenem megvan: lediplomáztam, nyelvvizsga, jogsi, jól fizető munka, van egy kívül-belül 10/10 pontos szerelmem, nagyon jó a kapcsolatunk, viszonylag normális családom van, bár van súlyfeleslegem de alapvetően csinos is és szép vagyok (mások szerint), gyakran járunk nyaralni, ide-oda, van normális anyagi hátterünk stb. szóval tényleg majdnem mindenem megvan.

De én ezekkel sosem kérkedek, nem mondom ezeket senkinek direktbe, sőt, én szívesen barátkozok, nem szeretem, kifejezetten feldühít ha valakit a külseje miatt, vagy szegénység vagy akármi miatt csúfolnak, én soha de soha nem tennék ilyet, mindig megvédtem iskolában is vagy munkahelyen, ha valakit kispéciztek és én mindig kedves vagyok az ilyenekkel, mert utálom, ha valakit olyanért piszkálnak, amiről nem tehet. Ha valaki megkér normálisan valamire nagyon szívesen segítek bármiben, meg ilyenek, nem akarok önfényezőnek tűnni, csak azért írtam le, hogy ne azzal jöjjön mindenki, hogy biztos lenézek másokat meg ilyenek, mert tőlem ez áll a legtávolabb.


De a nők tényleg sosem szeretnek sehol, a férfiakkal nincs gond, férfi haverjaim vannak, ők nem bunkóznak velem, de a nők... Nem értem miért. Pl olyan volt osztálytársamról, akivel kb 6-8 éve nem is találkoztam hallom vissza, hogy kibeszélt engem egy közös ismerősnek. Holott tényleg nem is találkozunk, mit foglalkozik velem? Meg csomó ilyen eset. Ez miért van???


2015. aug. 15. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy magabiztos vagy..ezt a legtöbb nő nem szereti, mert bizonytalannak érezheti magát melletted,biztosan féltékenyek..de lehet, hogy a személyiséged taszítja őket..kívülről nem látod magad, és lehet, hogy nem tudod objektíven megítéln milyen vagy másokkal :)
2015. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem közel sincs meg mindenem, de ugyanezt tapasztalom. Főleg a párkapcsolatom irigylik szerintem, mert a barátom nem csal össze-vissza meg nem beszél más nőkkel. Volt aki konkrétan letiltott, meg nem köszönt amikor megtudta, hogy lett barátom. Van aki szabályosan gyűlölködik azokra, akiknek összejön hosszú távra férfi, mert őt csak kapcarongynak használják. Én erre tudok inkább gondolni, mert a végletekig kedves vagyok volt, hogy nyíltan sértegettek és még csak meg sem szólaltam annyira próbáltam, hogy ne legyek oka semminek, meg mindig azt tanácsolják, hogy engedjem el a fülem mellett...

Nem érdekel már, ott van anyukám és az unokahúgom, ők elegek női bizalmasnak a többi nő meg csak vergődjön, fuldokoljon az irigységében.

2015. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, a 2 nővéremmel jó a kapcsolatom nagyon,nem is kell más :) Csak néha bánt a dolog, én mindent a lelkemre veszek.
2015. aug. 15. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy hasonló adotságú ismerősöm és nagyon sok barátja van, nem lehet nem szeretni.

Gondolom a munkahelyeden a kollégák is hasonló fizetést kapnak, ők is diplomások stb.. Szóval ha féltékenyek akkor a párodra. A kapcsolatodról viszont nem kell beszélned a melóhelyen, így nem lesznek féltékenyek..

2015. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom sugárzik belőled az életöröm, a lendület, a magabiztosság.

A legtöbb nőnek messze nem problémamentes az élete, ettől stresszesek, önbizalomhiányosak, frusztráltak lesznek. Te meg a saját szarjukra emlékezteted őket, nyilván nem direkt, de akarva-akaratlanul eszükbe juthat, hogy bezzeg az XY (ez vagy te), neki bezzeg könnyű... Ésatöbbi. Le tudja ám húzni az embert, ha más állandóan pörög és jókedvű, mikor neki meg van ezer baja.

2015. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most őszinte leszek. Ugyanilyen irigykedő pcsa voltam, bár a pletykaterjesztés nem az én műfajom. Kaptam egy pofont az élettől, és rájöttem, hogy sürgősen változtatnom kell, mert nem akarom az egész életemet így leélni. Öngyűlölő voltam, ezt vetítettem ki más, sikeresebb, szebb nőkre. Elkezdtem rendszeresen sportolni, beiratkoztam egy suliba is, lediplomáztam, 3 nyelven beszélek, van egy jól fizető állásom is, párom is 3 éve.

Nagyon nehéz volt megtenni az első lépést, azaz felismerni, hogy mennyire szemét voltam, mert nekem önbizalomhiányom volt... Most boldog vagyok. Ezt viszont észreveszik néhányan, a férfiak kajtatnak, míg a nők gyűlölködnek... Sajnos mi magunk nem tehetünk ez ellen semmit sem, hiába vagyunk kedvesek, vagy segítőkészek, nekik kell változtatniuk, a magam bőrén tapasztaltam ezt.

2015. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!