Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek vagytok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek vagytok a párotok (első) nagy szerelmére? Sajnos én igen. Tudom, hogy azért van velem, mert szeret, de mi még "csak" 9 hónapja vagyunk együtt, a régi párjával pedig 7 évig volt együtt. (Most 28 éves)

Figyelt kérdés
A kapcsolatuk egész csúnyán végződött, a lány átvágta, ezért félek, hogy még nem heverte ki. (Pedig több éve történt) Barátai, rokonai szerint nagyon szeret engem, látszik rajta, ő is azt mondja, engem szeret először igazán. De nem tudom milyen hatással volt rá az a kapcsolat. Vannak tapasztalataitok?
2009. nov. 2. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Minden szép. Minden jó. Téged szeret. Mi kell még? Ha nincs baj, miért csinálsz magadnak?
2009. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalatom ebben pont nincs, de azt biztosan tudom, hogy a féltékenység/féltékenykedés megöli a kapcsolatot. :(
2009. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szia! ha nem is 7 évig voltak együtt, barátom volt nője is sok fejtörést okozott nekem, aminek hangot is adtam. nem éri meg. bízz benne. flőeg, ha évekkel ezelőtt volt. azzal, hogy így viselkedsz, csak az agyára mész. kitartás:)
2009. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Néha nem csak azt öli meg :O
2009. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andrewka ***** válasza:
100%

Ennyire komoly helyzetben nincs tapasztalatom, de az én véleményem az h ha átvágta a csaj és már több éve votl akkor valószínűleg túl van rajta. Gondolj bele. Kívülről nézve, mások véleménye is az h oda van érted és ő is azt mondja. Meg kell próbálnod bízni benne.

Az biztos h egy nagy csalódás hagy nyomot az emberben, de már nem drámaként éli meg. Képes volt új, komoly kapcsolatot kialakítani veled. Szóval szerintem nem kell aggódnod.

De beszélgess vele, kérdezz arról a bizonyos kapcsolatról. Ha nem esik nehezére te is tanulhatsz belőle, róla.

Ilyenkor a bizalmát a legnehezebb megnyerni valakinek, de 9 hónap után szerintem már sikerült.


22/f

2009. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem szívesen beszél róla.. neki nem mondok ilyeneket, hogy bizonytalan vagyok, vagy féltékeny, nem szeretek hisztizni, csak most éppen ezen örlődtem. nem nagyon emésztem magam a dolgon.
2009. nov. 2. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen feleslegesen aggódsz. Gondolj bele, ő is aggódhatna a te előző pasijaid/szerelmeid miatt. Te hülyeségnek tartanád, hogy miért foglalkozik vele. Ez így van fordítva is. 28 éves, tehát nyilván nem te vagy neki az első. Naés...
2009. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én az összes kapcsolatára féltékeny vagyok nem csak a szerelmekre. az első nagy szerelmet meg kifejezetten utálom:D főleg amikor példákat hoz fel, hogy vele ilyen volt meg olyan:S hát ölni tudnék:D de látom rajta hogy szeret engem és tudom hogy nekem kéne változnom mert a féltékenykedés meg a bizalmatlanság nemjó semmire...
2009. nov. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Azért valami oka csak van, hogy ezen eszed magad... Ha elmesélnéd, hogy konkrétan mi történt, miért kezdtél féltékeny lenni az ezlőző szerelemre... akkor talán lehet választ adni.

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol ez a dolog felmerült, konkrétan egy fényképes bögrét őrízgetett nagy becsben a csajról. De igazán akkor tetőzött ez a dolog, mikor elkezdett nosztalgiázni és nekem mesélni, hogy milyen jó nő az a másik... mintha én ott se lettem volna, vagy valami haver lettem volna. Szóval visszagondolva akkor kellett volna lelépnem, de hát túl szerelmes voltam és húztam még, de kár volt. Más kapcsolatomnál érdekes módon fel sem merült az exekre való féltékenység, pedig volt aki tartotta a kapcsolatot volt barátnőkkel. Szóval ha féltékeny vagy, biztos van alapja, vagy félre értesz valamit.

2009. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

hallod...:D ugyanaz a situ :D hét év:D kilenc hónap:D nem te vagy én?xD

Nem tudom te hány éves vagy,de nekem főként azért jönnek ezek a gondolatok,mert én csak 16 vagyok. de megbarátkoztam vele. nem költöztünk volna össze ha nem szeretne,és énis őt. nem lenne velem,ha a másiki lány kellene neki. Az előző lány gusztustalanul viselkedett,mai napig is szivatja rendesen. zértis nem menne vissza hozzá:D de az biztos hogy 7 év nem szalad el nyomtalanul,igy ugy fel fog bukkanni,de majd ha ti lesztek együtt 7 éve,akkor nem lesz gond:D

komolyan: azért mondja hogy szreet mert igy is van. szeresd te is viszont!!

Anchee

2009. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!