Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért nem dönthetek erről?

Én miért nem dönthetek erről?

Figyelt kérdés

Egy fiatal fiú vagyok és tudom ez legyen a legnagyobb problémám... De addig is az lenne hogy én miért nem dönthetem el azt magamról hogy helyes vagyok-e vagy kelleni fogok-e valakinek? (mert szerintem nem)


Mert azt mondják hogy nincs jogom eldönteni ezt mert a lányok eldöntik.


De miért? Én nem látom magam jónak ezért nem fogok kelleni senkinek.


2015. aug. 15. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Te elfogult vagy magadhoz. Nem feltétlen tudhatod, hogy másnak mi jön be rajtad. Mindenkinek más az ízlése. Így majd a visszajelzésekből kell okulnod és tapasztalatot szerezned magadhoz.
2015. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dönthetsz, senki nem tiltja meg. Ez csak magadról alkotott vélemény, ami miért ne lehetne? De ez olyan, hogy te így látod, más pedig nem. Teljesen szubjektív. Tehát akinek kellesz majd, az az ő véleménye lesz, hogy te jó vagy neki. Ha magadnak nem tetszel, ahhoz is megvan a jogod. De hogy eldöntsd magadról és ne csak véleményed legyen, az önfejűség és gyerekes is egyben. Miért ne lehetne másnak más véleménye, mint a tied?
2015. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tényleg nem te döntöd el hogy kellesz-e valakinek, mindenki azt dönti el ki kell neki.
2016. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egészen enyhén idiótaság a kérdés. Vagy tetszel valakinek, vagy nem, ezt nem lehet "eldönteni". Ez kb. olyan, mintha el akarnád dönteni, hogy lesz-e ötös a lottón. Nem rajtad múlik.


(Véleményed attól persze még lehet, de ha ragaszkodsz hozzá, hogy te ezt "eldöntöd", akkor ne csodálkozz, ha hülyének néznek.)

2016. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!