Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért háborodik meg az emberis...

Miért háborodik meg az emberiség többsége a hordozható távbeszélőért?

Figyelt kérdés
Mintha az élet értelme lenne, bár sokaknak idáig terjed ki csak a felfogóképessége! Jó ez így?

2015. aug. 15. 23:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Már hozzászoktak, s nem tudnak nélküle meglenni.

Olyan, mint a fürdőszoba. 100 évvel ezelőtt nem volt fürdőszoba, ma meg már alapvető.

2015. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Mert szerinted csak ezt a célt szolgálja?:) nem 1995-ben élsz haver.
2015. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra irányult, hogy miért kell állandóan "babusgatni"? Teljesen meg vannak őrülve érte/miatta!

Ez egy hatalmas csapda, amiből nehezen lehet kimászni.

Ha a saját termékei veszik át az irányítást a társadalom tagjain, akkor könnyedén pusztulásra ítélheti magát a lakosság.

Persze a fiatalok nem értik, mert csapdába kerültek és ott "jól" is érzik magukat, mert nem képesek felfogni a valóságot maguk körül.

2015. aug. 15. 23:58
 4/19 A kérdező kommentje:

a fürdőszoba szükséges az élethez! A hortábesz pedig nem!

Valójában a hozzáfűződött eszme a valódi gond.

Jó eszköz, ha arra használod, amire való!

De nem kell álladóan bámulni. Komoly betegség ez már!

2015. aug. 16. 00:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én akkor szembesültem ezzel, amikor láttam kisgyereket másra mosolyogni, figyelmet keresni olyannál, aki viszont bújt a telefonjába...

magyarán alapvető emberi ösztön a társadalommal való érintkezés, ismerkedés, élés, és tisztára elferdíti ezt az elektronika.

2015. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem szóval én már csapdába kerültem,mint fogoly,szerintem nincs ekkora gond, mint ahogy te ezt felfogod,csak értelmi szint szükséges,és ha ez valakinek nincs meg akkor nem mindegy, hogy egy telefonba bújva idióta vagy anélkül?
2015. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az emberiség 1%-a használja az "értelemnek" nevezett készséget! Nem sokkal több... Amiről írsz, az az "észnek" nevezett készség. Olyan van sok már... De az ész, az csak ész. Az ész által működtetik a kizsákmányolást, a rombolást, a gyilkolást, az értelem által pedig, EMBERRÉ válhatsz. Hatalmas különbség a két készség megnyilvánulása!!
2015. aug. 16. 08:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a rendes emberi kapcsolatokban csalódtak. Ki megy oda ismeretlenhez egy buszon ,utcán ,hogy beszélgessenek? Manapság a rablók, kéjencek,betámadók, lejmolók, meg néhány magányos kissé szenilis öreg ,más nem. Tehát az emberek elzárkóznak ,gyanúsnak tűnik ,aki nem.


De társas lény jellegüket ki kell élni valahol és egy néhány centis fényes felületen is letudható ez az ösztön.Végül is így kommunikálnak a világgal és kommunikál velük a világ.

2015. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne hogy az 1% az hiteles adat,hisz felmérted mind a 7,2milliárd ember értelmi szintjét.


Nem vagy te olyan pozícióba, hogy hatni tudj a 99%-ra,és amennyiben ez így is fog maradni én feleslegesnek találom az ilyen kérdéseket,mivel ezek nyavalygáson kívül nem jók semmire, aki értelmes arra hatni nem kell,aki meg nem arra hatni nem tudsz ilyen formában.

Szóval kérdezem én,agy mosott 99%-ba tartozó hulladék lény aki nem válhatott emberré ezeknek az eszközöknek hála,miért nem azzal a maradék 1%-kal törődsz?Így csak a lelki nyugalmadat rombolod le,foglalkozz azokkal akik értelmesek, és ne az én féreg fajtámmal aki mindenhova viszi a telefonját és ha írnak neki akkor válaszol,ha unatkozik akkor játszik rajta, felesleges velünk foglalkoznod, mi ilyen selejtek vagyunk!

2015. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért foglalkozom veletek, mert megkeserítitek az 1% életét az elmebeteg életmódotokkal! Ezért szükséges terjeszteni az értelmet, hogy előbb-utóbb az 1%-hoz csatlakozzatok!!!

Akkor fogunk mi is örvendezni... :)

2015. aug. 16. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!