Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért háborodik meg az emberis...

Miért háborodik meg az emberiség többsége a hordozható távbeszélőért?

Figyelt kérdés
Mintha az élet értelme lenne, bár sokaknak idáig terjed ki csak a felfogóképessége! Jó ez így?

2015. aug. 15. 23:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy te komolya azt hitted hogy az 1%-ba tartozol?Nem az nem a mi szintünk,ne ábrándozz,amíg valaki a telefonhasználatba méri az értelmi szintet és az alapján von le ilyen következtetéseket soha nem fog bekerülni az 1%-ba,persze nem fogod elismerni hogy a 99%-ba tartozol,de az írásodból könnyű lekövetkeztetni,ilyen gyenge jellemmel nem vagy te az "elit" tagja aki különb lenne a többiektől.
2015. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ilyen értelmetlen választ vártam tőled! :D

Fogalmad nincs, mire gondolok...

2015. aug. 16. 12:19
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem tudsz érdemleges választ adni ezért próbálsz beoltani.

Én arra válaszoltam amit leírtál a kommentekbe,nem arra ami a fejedben zajlik,azt nem tudom kitalálni.

2015. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, mi az a komment! Nincs ugyanis ilyen MAGYAR szó!!!

Nekem légy szíves, magyar nyelven írj!

2015. aug. 16. 19:00
 15/19 anonim ***** válasza:

Ja te vagy a másik kérdésnél az a troll :D Akkor mi ismerjük egymást :D

Hogy vagy?

2015. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Az elmebetegektől nem lehetek valami jól! :)

De ők/te(?) biztos jól érzik magukat, amit csak vélelmeznek! :D

2015. aug. 17. 08:57
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnállak :) Egyszer biztos meggyógyulsz,ne add fel!
2015. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17! Engem ne sajnálj, mert semmi bajom!

De nálad annál nagyobb a "toronyhiba :D

Azért van számodra egy örömhír! Egyszer fejlett lény leszel... csak óvatosan, attól még messze állsz! :D

2015. aug. 17. 18:06
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem tudom, mi akaszt ki ezen : a telefon, a net korunk gyilkos drogjai.

( internet-függőségről is hallottál, ugye ?)

Csodálatos, hasznos találmányok, akár életmentéshez, munkaeszközként is segítség.

De az emberek többsége (mint már sok más dologgal kapcsolatban), "túllő a célon",

átesik a ló hasa alatt. Gondolkodás helyett megelégszik a "Lájkolgatok, tehát vagyok!-életmóddal.

Ha jó megfigyelő vagy, láthatod, sokaknál családi-baráti kötelékek, házasságkötés, szex-szerelem, halál-és születés is jórészt már csak neten, telefonon,"fácsén" keresztül létezik csupán !

(Talán-talán gyereket cs...ni még nem tudnak mobilon - neten, de csak idő kérdése )


Nézz körül pld egy tömegközlekedési eszközön! Vagy telefonálnak, a fülükből lóg a drót, vagy a tablet képernyőjét "símogatják", úgy, mint otthon a gyermekeiket, kedvesüket sem. Nem látnak-hallanak.

Ha fél méteren belül valaki pofára esik előttük, már arra sem reagálnak. ( Arra még igen, ha valaki papírra nyomtatott könyvet olvas : komplett hülyének nézik!) Esti sötétben, ha kinézek az emeletről, minden második fiatalnak kék az arca a monitor fényétől. 15-20 éve, ha szembe jött valaki az utcán és

káromkodva üvöltve, idegesen hadonászva veszekedett "egy másik" emberrel(akit persze senki nem látott, csak ő), akkor szépen kikerültük, sajnáltuk: ha kikattant, ha szellemileg sérült, megzavarodott ember: nem tudunk érte mit tenni!

Ma ugyanez a viselkedés nem kell megdöbbentsen: némelyeknek ez természetes, a nem létező kultúrájához tartozik. Ez van : szokjad ,mert ellene tenni nem tudsz! Ha pld.egy ilyen autós elgázol, akkor sem :

elmagyarázzák neked, hogy bizony te vagy a visszamaradott, zakkant figura, te voltál rosszkor, rossz helyen... és esélyed sincs ahhoz, hogy neked adjanak igazat.

Hiába léphet az emberiség kettőt előre , ha hármat lép hátra.

EZ VAN!

Nem vicc, valós dolog , megtekinthető egy pesti temető egyik sírjánál a felirat :

"HÍVJ ÉS JÖVÜNK"---mellette pedig a műmárványba gravírott, kb. 40 centis mobiltelefon!

2015. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!