Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok, ha mások...

Mit csinálnátok, ha mások hallanák a gondolataitok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor én is hallanám a másikét? Mert így lenne logikus. :D A kérdésedre válaszolva "jót" mutatnék magamról. :D
2015. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindig hallanának valami zenét...
2015. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy én mit csinálnék hanem, hogy velem mit csinálnának...xD
2015. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jobb, ha nem hallják! Belegondolni is szörnyű.

Akár jót gondolok valakiről, az visszaélhet vele, de ha rosszat, élve temetnének el.

2015. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg börtönben ülnék.
2015. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rövid időn belül véget vetnék az életemnek.
2015. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miután begyűjtöttem egy rakás brutális pofont néhány jóseggű csajtól, úgy döntenék, ha már ilyen nyomorult lettem, pénzzé teszem a tudásomat. Elkezdenék követni valami kőgazdag csókát, és folyamatosan a legocsmányabb dolgokra gondolnék. Amikor a fickó már az őrület határán lenne, felajánlanám, hogy bagatell napi 50 ezer Ft-ért nem jövök többé a közelébe.
2015. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább én akarnám hallani másokét!!! :D
2015. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sz*rnám le, úgy se értene meg senki
2015. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha feltétele lenne az adott pálya fókusza, tehát az én gondolataim sávszélessége, akkor megpróbálnék nagy hangsúlyt fektetni a felesleges ill. jelentéktelen gondolatsorokra, hogy ne foglalkozzanak velem és végbe menjenek "titkos" terveim. Rövid időn belül amúgy is kitapasztalnánk és ha még tévhitben is, lennének pillantok, mikor szárnyra kapnék és beleélném magamat a magányban, de valószínű hallanám ha valaki lenne körülöttem.
2015. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!