Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha elmentek otthonról, hogyan...

Ha elmentek otthonról, hogyan készítetek tápszert a babának?

Figyelt kérdés
Otthon előre kicsit nagyobb mennyiséget elkészítetek, vagy csak vizet visztek termoszban? Hogyan oldjátok meg, hogy minél tisztább legyen a környezet, ha a bevásárlás közben kell készíteni, pl.? cumisüvegöblítés stb, hogy megy ilyenkor?

2015. aug. 5. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha hamar kajaidő van, akkor elkészítem előre, és termoszban melegen tartom. Ha viszont később kell etetni, vagy több etetést is távol vagyunk, akkor cumisüvegbe bekészítem a tápszert, egy másik üvegbe teszem a kimért vizet, termoszba és ha etetni kell csak hozzáöntöm a porhoz.
2015. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az így elkészített tápszert több etetésre adod oda?
2015. aug. 5. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig bekevertem előre és becsavartam egy polárkendőbe, hogy tartsa a saját hőjét.

2-3 órán belül megkapta, éppen langyos volt, de megette szó nélkül és nem volt gond belőle sosem.

Mondjuk ameddig tápszert/anyatejet kellett vinni magammal, addig 3 óránként evett és evés után indultunk, úgyhogy 3 órán belül biztosan elfogyott. Nagy gondot nem csináltam belőle így utólag belegondolva és nem ott kevergettem az tuti.

2015. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, én mindig egy evésre adtam oda. Ha több etetésre voltunk távol akkor 2 üvegbe készítettem be a port, és külön a vizet. Ha nincs sok cumisüveged akkor a port kimérheted előre aventes pohárba is vagy hasonlóba. elkészített tápszert nem jó órákig tárolgatni, úgyhogy csak akkor vittem készen ha hamar megette.
2015. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell kevergetni sem, csak ráöntöd a porra a vizet, összerázod és kész. nem nagy macera.
2015. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
összerázás ne jó, mert buborékok lesznek benne belül...ami a babát puffasztja
2015. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vettem cumisüveg termoszt, melegvizzel megtöltöttem a cumisüveget a tápszert pedig vittem magammal. Ha rövidebb útra mentünk, akkor bekeverve vittem magammal a tápit a termoszban.
2015. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!