Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnénk humorosabb? 16/L

Hogyan lehetnénk humorosabb? 16/L

Figyelt kérdés

Ha beszélgetek a barátnőimmel/ haverokkal a többiek általában rengeteg poént szoktak elsütni, amin persze mindenki szakad..

Az én esetemben ez másképp van, nincsenek poénjaim, pedig alapjába véve egy vidám természetű ember vagyok.Nem igazán tudok megnevettetni másokat, azt ráhagyom a többiekre.. Ha mégis bedobok egy poént csak pár kuncogás és kész.. Engem ez valahogy zavar..

Ti mit tanácsoltok?


2015. aug. 22. 22:48
 1/3 anonim válasza:
ez ellen nem tudsz mit tenni
2015. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
Mindig mindenkinek feltétlenül humorosnak kell lennie? De épp az is lehet, hogy a társaság nem vevő arra a fajta humorra, ami rád jellemző. Semmi közelebbit nem írtál, de például ha valakinek száraz/fanyar humora van, arra nagyon nem vevő mindenki. Ezen szerintem kár is rágódni, vagy konkrétan mondták már neked, hogy jó lenne, ha többet humorizálnál, mert ez így nem jó?
2015. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
így
2015. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!