Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cserben hagyom a hazám, ha...

Cserben hagyom a hazám, ha nem akarok apró pénzért itt dolgozni, még ha másképp látom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Az egyik idős tanárnőm azt mondta hogy ő sose hagyná itt a Magyarországott és mindig ki fog állni mellette.


Én úgy látom egyre több az agresszív neveletlen ember, aki csak a másiknak tesz alá. Fizetések röhejesek, tudom van rosszabb nálunk... De azért már szégyellem hogy minden melót közmunka fizetéssel tömnek be, anyám konyhán dolgozik 49ért korábban le volt százalékkolva el vett a kormány mindent, műtve volt csoda hogy életben maradt és ez a köszönet...


Magyarország várja vissza a magyarokat?

Gyakorlatilag sírnak az emberek az utcán olyan rosszul keresnek, 65évet a diplomásokon kívül nem sok két kézi munkás éli meg... és állítólag ezt is emelni fogják!


Szóval egyszerűen kamu-kamu-kamu ez az egész nem szidom Orbánt mert egyszerűen nincs egy ember ebben az országban aki képes lenne az igazságra


2015. aug. 23. 00:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jövőre leszek 23 éves. Még a 23. életévem előtt akarok innen dobbantani. Egyrészt mert egy normális életet akarok,másrészt meg nem áll közel semennyire sem hozzám a magyar mentalitás.

Nem hagysz te cserben senkit,csak normális életet akarsz,ami mindenkinek megjár,és nem kell itt szenvedni,ha ezt nem tudod megvalósítani.

2015. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek!

Cserben hagy téged a hazád, ha csak "aprópénzért" tudsz itthon dolgozni?

Ha egyre több az agresszív, neveletlen ember, akik csak másnak akarnak alátenni?

Ha 40-50ezer Ft-tal akarják kiszúrni a szemünket, miután ledolgoztunk egy életet?

Ha csak azért várják vissza a fiatalokat, hogy az átlagéletkor és a fizikai munkaerő javuljon?


Hogyha ezt a kérdést úgy tetted volna fel, hogy "megcsalt a párom, cserben hagyom őt, hogyha elhagyom?"

Valószínűleg magad is gondolkodás nélkül vágnád rá a helyes választ!

2015. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tamáskakaka válasza:

Attól, hogy kimész dolgozni, még nem vándoroltal ki. Én 2008-ban jöttem ki és 2018-ban haza is megyek. Nincs az a fizetés, ami pótolja az otthoni napfény ízét

Egyébként nem értem ezt a nincs munka dolgot. Cnc esztergályos, villany szerelő, vízvezeték szerelő... Kapasbol három szakma, ahol nettó 200 feletti a kereset és azonnal el lehet helyezkedni.

2015. aug. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem értem ezt a nincs munka dolgot. Cnc esztergályos, villany szerelő, vízvezeték szerelő... Kapasbol három szakma, ahol nettó 200 feletti a kereset és azonnal el lehet helyezkedni."


Ja,csak nem akar mindenki villanyszerelő,meg vízvezetékszerelő lenni... akit nemérdekel,az nem fogja csinálni akkorsem,ha nettó 200 a fizetés.

2015. aug. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem gondolkodni azon, hogy lelépjek, de lehet, korábban kellett volna. Épp most keresek munkát egyetemi tanulmányaim befejeztével (egyetem alatt is dolgoztam, gyakornokoskodtam), és diplomás, nyelveket beszélő, releváns! gyakorlattal rendelkező embereket keresnek olyan állásra, hogy "ja de azt tudnod kell, hogy minimálbérre leszel bejelentve", "egy hónapig alkalmi munkavállaló leszel, fél évig csak 4 órára leszel bejelentve"... és tudnak válogatni is... és akkor belegondolok, hogy akinek nincs diplomája, nyelvtudása, annak milyen ajánlatokat tesznek.
2015. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!