Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van már az emberekkel?

Mi van már az emberekkel?

Figyelt kérdés

Most már muszáj volt kiírnom mert már fel sem tudom fogni mi a f* van.

Felvolt rakva egy kép arról hogy a menekültek jönnek Röszkénél a sineken.

A commentek:

"Miért nem jön ilyenkor a vonat?"

"Hol vannak ilyenkor a skinheadek?"

"Lekéne lőni mindet, lebombázni..stb"

Csak ilyen válaszok voltak a képre.

Nos kérdem én:

Ez miféle primitív gondolkodás már??? Mik vagyunk mi terroristák ? Azok ölik halomra az embereket...sokan pont ezért jönnek el, erre már mi is ilyenek vagyunk? Tudom...nem mind azért jön mert ott vannak a terroristák...de bakker.... ez zavar...az emberek hozzállás...ezek beszélnek a közbiztonságról meg stb...azt közben ilyeneket tennének...nem is értem mi a f* om van már...elvileg europa nagy haladó hely meg f* om ezé jönnek ide...de az emberek felfogás ugyan olyan primitív és maradi mit a suttyó fanatikus terroristáknak.



Én nem vagyok magyar ellenes meg stb...ezt szokták azokra mondani akik nem lőnék le a menekülteket...

Én se örülük neki hogy itt vannak me szemetelnek stb de azért ez nem ok arra hogy kiírtsunk több ezer embert. Tán rosszul gondolom?


2015. aug. 25. 00:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mivel a weboldalt nem tudom megnyitni, így 99.9% hogy kamu a cikk(majdnem az összes kamu oldalt letiltottam). Ha esetleg megtalálod hiteles hírportálon akkor azt linkeld be(az index, 444 és origo nem az)
2015. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!