Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni fenyegetőző...

Mit lehet tenni fenyegetőző emberekkel szemben?

Figyelt kérdés

A főváros egy bevásárlóközpontja előtt sétáltam, mikor egy fiatalember elém rohant, és tovább menni nem engedve pénzt kezdett kérni, majd követelni tőlem. Amikor nem adtam, pedig mindenféle mocskos jelzővel illetett (vagyis oridított) és szembeköpött, majd az őt váró roma sráccal pár méterrel odébbsétált.

nem mertem bármit is tenni ellenük, de legközelebb hasonló esetben hogyan védhetem meg magam?



#erőszak #Pénzkéregetők
2015. aug. 2. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Paprika spray.
2015. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vipera, paprika spray.
2015. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a másodikkal. Vipera, paprika spray.
2015. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem fenyegetőzés, hanem inkább már a rablás határát súrolja. Egyértelmű megfélemlítés, és ha pénzt adsz neki, bűncselekmény is.
2015. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annak is sok esze van aki a viperát javasolja. Még a kérdezőt cseszné meg érte a rendőrság. Paprika spray, gázpisztoly.
2015. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És akkor mégis mi a f***t csinált a rendőrség, amikor a kérdezőtől pénzt követeltek és leköpték? Mit csinálnának, ha a kérdező mindezt bejelentené? Szart se. Leszarom, hogy mit szól hozzá a rendőr, ha ő nem véd meg, akkor én megvédem magam.
2015. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aztán ha véletlen kiér a rendőrság te fogsz szarabbul kijönni az egészből.
2015. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általában sajnos nem tudsz mit csinálni, ha egyedül vagy és a támadónak ott a haverja, Neked pedig nincs ütőképes fizikumod.

Ha van tömeg vagy pár méternyire bolt vagy hasonló, próbálj meg befutni.

A paprikaspray jó ötlet, csak ha többen vannak, nem biztos, hogy elég hatásos. :/

Ha tudsz, próbálj meg magabiztosnak látszani, néha az is hatásos.

2015. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A rendőrség pedig vicc.

Engem 3-an támadtak meg, a velem lévő ismerősöm egyből hívta őket. A rendőrök 10 perc múlva odagurultak és egyből azt kérdezték, hogy én ittam e... Ha a támadóknál kés lett volna, már nem élek, hála a rendőrségnek, akik még a szirénát sem képesek bekapcsolni egy éppen zajló támadásnál.


Esetleg kiabáld, hogy épp ott megy mögöttük egy rendőr.

2015. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bevásárlóközpontoknál gyakran áll az ajtóban biztonsági őr. Ha tudsz, akkor szaladj oda, jobb sajnos nem jut eszembe:(
2015. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!