Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most vásárlásmánia?

Ez most vásárlásmánia?

Figyelt kérdés

Kiskoromban elég rosszul éltünk. Általában csak 2 farmernadrágom volt 1-2 évre, ha pechem volt, akkor meg csak egy. Azontúl se szoknya, se más nadrág.

Addig kellett hordani, amég be nem büdösödött, vagy nem lett koszos, olyan 1-1,5 hónapig. Ha az egyik mosásban volt, vagy tönkrement, akkor vehettem fel a másikat.

Ezek persze ócska kínai nadrágok voltak, nem egy hordás közben szétfeslett, csak nem volt keret újra.

Egyszer kaptam minöségi nadrágot 13 évesen egy ajándékutalványon. Akkor került 5000Ft-be, és még mindig hordom (bár a szárait már levágtam).

Ez így ment egészen 21 éves koromig, még el nem kezdtem dolgozni.

Most van 11 hosszúnadrágom. Van köztük farmer, vászon, bársony...imádom váltogatni.

A párom màr furán néz rám, hogy ilyen fanatikus vagyok.


Ez most vásárlásmánia vagy komplexus?


21N


2015. aug. 25. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi idő alatt vetted őket, tényleg hordod-e, akarsz-e még venni mostanában, telik-e rá, vagy elszórod erre a pénzt?

Nekem 11 nadrág nem tűnik olyan nagyon soknak. Nekem csak farmerből van legalább 5 :)

2015. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jól keresek, ha naponta vennék egy farmert, annyi is kijönne a bevételemböl.

1 volt tavaly elöttröl, 1 tavalyról, 2-t kaptam tèlen ajándékba, és 7et vettem én. Nem tervezek többet venni idén

2015. aug. 25. 09:15
 3/7 A kérdező kommentje:

Jól keresek, naponta vehetnék egy farmert, annyi is kijönne a bevételemböl.

1 volt tavaly elöttröl, 1 tavalyról, 2-t kaptam tèlen ajándékba, és 7et vettem én. Nem tervezek többet venni idén

2015. aug. 25. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem gond.
2015. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem,arra költöd a fizetésed amire akarod.hogy őszinte legyek nekem sincsen sok ruhám.most a nyáron dolgoztam és a kisállataimra költöm és ruhákra.

akkor lesz próbléma szerintem,hogyha mondjuk rezsi vagy kaja helyett költöd el ruhákra a pénzt.de amíg nem veszed el más fontosabb elől a pénzt a ruhákra,addig nincs baj.

2015. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem tök normális amit csinálsz. mármint úgy értem, hogy gyerekkorodban nem engedhetted ezt meg magadnak, hogy sok ruhád legyen és addig kellett hordani amíg szét nem jött, most meg vásárolsz magadnak ruhát, mert megteheted.


Amúgy én is ilyen vagyok/voltam. amióta elkezdtem dolgozni mindig veszek magamnak valamit. Most már leálltam a vásárolgatással, feleslegesen nem veszek semmit, csak ha leárazás van.

2015. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom,hogy a fenti hozzászólók milyen neműek,de nekem férfiként maximum 2 farmernadrágom szokott lenni. Mostanában csak 1. :D
2015. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!