Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A párom lecseszett amiért ma...

A párom lecseszett amiért ma vettem magamnak pár dolgot összesen kb 10 ezret költöttem. Hogy magyarázzam meg neki, hogy ez teljesen normális és nem "vásárlásmánia" meg pénzszórás?

Figyelt kérdés

Mindent a saját pénzemből vettem és turkálókban voltam.

Az a baja, hogy augusztusban megyünk nyaralni és minden pénz félre kéne rá tenni amit tudunk, viszont direkt arra a nyaralásra vettem a dolgokat is ami szükséges.

Szerintem nagyon is olcsó volt minden.

Na szóval a ruhákra kb 7000-et költöttem. Ez 1 kendő, 1 fürdőruha, 2 nyári ruha meg egy kardigán.

Ekkora nagy baj ez? Más nők egy darab alapozóra költenek el ennyit.

:( Mindig spórolok magamon és egyszer nem tudok örömmel magamra költeni, mert ebből is vita van.


2015. júl. 20. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Cseréld le a párodat.

Komolyan, ép ember nem csinál belőle gondot, ha a párja a saját pénzéből vesz magának valamit. (A nyaralásba meg gondolom, úgyis beleadsz annyit, amit megbeszéltetek.)

2015. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Már tényleg kezd elegem lenni, pénzt ne költsek, de nézzek ki úgy mint ennek meg annak a havernak a nője. Persze lehetetlen megmagyarázni neki, hogy a póthaj, műköröm meg egyéb dolgok nem 5 ezer forint.

Próbálok neki tetszeni kevés pénzből is, de általában semmi nem jó amit csinálok, valamibe mindig bele kell kötni. :S

2015. júl. 20. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ő sem kér engedélyt, ha venni akar valamit. Én megértelek. Ne legyen lelkifurdalásod, mást a nyáron nem veszel már, mondd neki. Nem is költöttél sokat, ezek pedig kellenek a nyaraláshoz. Csak egy turkálóban voltál, nem egy drága üzletben.

Múltkor én is elköltöttem kb 6000-et indulás előtt, de csak nézett rám. Könnyen elmegy annyi is. Vettem innivalót, ennivalót az útra, sebtapaszt (kellett is, mert elvágta az ujját a drágám), fogkrémet, stb.

Úgy vagyok vele, még külön élünk, és nem olyan sok pénz ez, hogy a nyaralás alatt ne bírjunk enni azt, amit szeretnénk vagy benézni valahova.


De látom nálatok kicsit nagyobb a baj, vagy most még a sértődöttség játszik közre. :) Ne törődj vele, majd megnyugszik. Nem sok pénz ez. Én mindig mondom neki, hogy legalább nem panaszkodom, hogy nincs semmi ruhám. Nevet egyet, azt kész.

2015. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem olyan sok... Nem kéne ebből ekkora fesztivált csinálnia.
2015. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenbe beleköt akkor ott minden van csak szerelem nincs. Nem értem minek vagytok együtt? Aki szeret az nem nyavalyog a pénz miatt, hanem örül ha te örülsz valaminek... akár ruha az, akár más dolog. Gondolkodjatok el a kapcsolaton szerintem. Ne pazaroljátok egymás idejét ha csak idegesítitek egymást.
2015. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam amit utólag írtál. :/ Ha tényleg így áll hozzád, hogy nézz ki úgy,mint a haverjainak a csajai, akkor hagyd ott. Na de ilyet..
2015. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi baja van, de már lassan tényleg sok lesz.

Amit közösen ki kell fizetni azt kifizetem mindig. Nem keresek annyira rosszul sem, de ugye teszek félre épp ezért nem szórom a pénzt csak úgy. A nyaralásra is megvan ami kell, nem értem mi a franc baja van, de tényleg.

Lehet csak épp beleköt mindenbe.

2015. júl. 20. 20:04
 8/14 opened paradise ***** válasza:
100%
A te pénzed és egy turkálóban nem lesz ott 3 hónap múlva is ugyanaz.
2015. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is cseréld le a srácot, elég idióta. Teszel félre, a nyaralásra is van pénz, akkor meg semmi köze ahhoz, hogy a saját pénzedből mit veszel.
2015. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Na neee... Hogy mondhat ilyet, hogy nézz ki úgy, mint a haver csaja? Már emiatt elég nagy problémát látok! Nálam már ez heló lenne, az pedig rátesz egy lapáttal, hogy megmondja mire költsd a saját megkeresett pénzedet...

Mióta vagytok együtt? Korotok?

2015. júl. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!