Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm fura?

A barátnőm fura?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindig azt hiszi, hogy őt figyeli mindenki és ezért kellemetlenül érzi magát, de nem értem, hogy ez miért zavarja hiszen úgy tűnik mintha direkt hívná fel magára az emberek figyelmét. pl.: plüssmackós táskával járkál az utcán. Szerintetek mi van vele?

2015. aug. 27. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Paranoiás.
2015. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Skizo. Jah nem hisz ha kiírták rola kérdést vmilyen szinten ismered figyeled
2015. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is mindig azt gondolom hogy mindenki engem néz pl utcán vagy iskolában...elég kellemetlen,pedig sejtem hogy nem úgy van
2015. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagyis azt érzem,nem azt gondolom..na xD
2015. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fura, én megdugnám így is.
2015. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 te mindenkit meg akarsz dugni? XD

Kicsit parázik, bárha nem akarja a népszerűséget, akkor miért jár ilyen csicsás cuccban???

2015. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla, a plüssmackós táskások a gyengéim.
2015. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még több is jöhet :D ÖTÖSNEK MEG :KOMISZ KÖCSÖG VAGY
2015. aug. 27. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Szimpla feltűnési vágy. Te meg nagyobbra értékeled ezt
2015. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik a legmélyebb pillanataikban vagy a nagy odafigyeléssel végzett munka közben is megérzik ha valaki figyeli őket.( én is mindig megérzem és mindig megtalálom a figyelő szemeket).

Az emberek többsége ösztönösen is másképp csinálja a dolgait ha valaki figyeli őket.

Próbáld ki::::ha a közlekedési eszközön utazol és valakit hosszasan nézel akkor az emberek zöme nem vállalja a szemkontaktust (vagy direkt máshova néz, a telefonját babrálja stb elfoglaltságot keres.

Ha elintéznivalód támad::: hivatal vagy egyéb szolgáltatónál és sorszám nélkül csak elkezded figyelni az ügyintézőt az mintha megzavarodna a te figyelő szemeidtől.

Ha az utcán végeznek valamilyen munkát és leállsz figyelni a munkavégzőt ott is érdekes dolgokat tapasztalsz.

A barátnőd még nagyon fiatal lehet,ha szereti a plüssmackós táskákat illetve azzal mászkálni.

Azért jár még mindig az előbb említett táskával mert nem kap másikat (nincs rá pénz) vagy csak azért mert még vágyik egy kicsit gyereknek lenni?

Milyen szülei vannak a barátnődnek?

2015. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!