Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakivel évekkel ezelőtt...

Ha valakivel évekkel ezelőtt hülyén viselkedtem, az miért nem képes évekkel később se megbocsátani?

Figyelt kérdés

Egy-két emberről van szó, akiket egy fórumoldalról ismerek. Régebben, amikor felvettem velük onnan a kapcsolatot, elég komolytalan voltam, próbáltam velük beszélgetni, de közben hülyeségeket kérdezgettem meg minden, ez eléggé felidegesíthette őket. Aztán persze jó gyorsan le is koptattak.

Azóta már nőttem, pár év eltelt, meg is komolyodtam, most hogy a téma amiről a fórumoldal is szól, komolyabban érdekelne, már nem tudom velük a kapcsolatot felvenni. Hiába írok nekik, vissza se írnak mintha nem is tudom mit követtem volna el. Hiába kértem bocsánatot is, nem akarnak újra velem beszélgetni, nem akarnak új esélyt adni. Pedig akkor régen voltam kb. 12-13 éves, most meg vagyok 20. Azért eltelt pár év, változtam sokat.

Miért nem lehet ennyi idő után se megbocsátani, egyáltalán megtapasztalni, hogy vajon milyen ember lett belőlem azóta? Tényleg mintha nem is tudom mit követtem volna el ellenük, pedig csak hülyeségeket irkáltam időnként.


2015. aug. 27. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Új felhasználói fiók, és ha jóban lesztek felfedheted magad, és ha megint lekoptatnak, akkor tudhatod, hogy nem azért nem bírnak. Vagy újra barátok lesztek.
2015. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor idegesítetted őket a hülyeségeiddel és ebből nem kérnek többet. Honnan kéne tudniuk, hogy TÉNYLEG megkomolyodtál, mondani tud bárki bármit.

Nem azért, de ha valaki f___ságokat írogatna nekem és évekkel később újra írna, én is a szememet forgatnám, hogy ez a hülye mit akar már megint. Ezt nem megbocsátani kell, már alapból felcseszné az agyam, hogy újra látom ugyanannak az illetőnek a nevét, akitől korábban agyhúgykövet kaptam.


Ja, és akkor ott van az a lehetőség, hogy már nem járnak fel arra az oldalra, ahol írsz nekik.

2015. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fórumokat tönkre vágta a facebook sajnos, lehet már nem aktívak, ahogy a második válaszoló is írta. :( :D
2015. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bob the builder ***** válasza:
Lehet hogy évekkel ezelőtt letiltottak és most meg sem kapják az üzeneteidet.
2015. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én sem vagyok egy könnyen megbocsájtó ember. Én például utáltam az osztályomat, és baromira irritál, hogy most ha találkozunk, elvárják, hogy nagyon örüljek neki. (Mármint csak összefutunk a buszon, vagy ilyesmi.) Nem mondom, hogy lehetetlen, hogy az emberek változzanak, de én keveseket tudok, akik változtak. És amúgy sem érdekel. Ők bántottak engem, és nem érv, hogy 14-16 évesek voltunk. Mondjuk még gimi végén is volt ilyen, pedig ott már nagykorúak voltunk. Tudod, miért nem érv? Mert én is velük egykorú vagyok. Miért van az, hogy én tudtam viselkedni, ők meg nem? Én is 14 voltam, sőt én vagyok náluk fiatalabb. Miért van az, hogy én 14 évesen se voltam egy gyík? Fura, mi.
2015. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!