Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érdekli a saját élete?

Nem érdekli a saját élete?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy buliban voltunk,majd mondta,hogy kicsit szúr a szíve és kiment levegőzni.Az elején voltunk,szóval nem volt bennünk sok ital.Kimentem utána,hogy lássam jobban van-e és láttam,hogy kint cigizik.Kérdeztem,hogy nem lenne tanácsos lerakni a cigit?Mondta,hogy nem aggódik a cigi miatt,mivel a sz#r szíve hamarabb fogja a sírba rakni.Ha tudja,hogy nincs rendben a szíve miért rontja jobban az egészségét más dolgokkal?(Cigaretta,alkohol,néha enyhébb drogok).Ilyen szinten beletörődött a sorsába és nem érdekli?
2015. aug. 30. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem fél, még nem érzi magát halandónak. Az első komolyabb szívritmus zavar(vagy szívroham) után majd átértékeli a dolgokat.
2015. aug. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
háh nekem is van nem 1 ilyen ismerősöm és csak gratulálni tudok nekik.
2015. aug. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!