Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha egy férfi nem képes felfogni egy nőt? , vagy is egy női gondolkodást, mert csak a saját vágyai és érdekei érdekli.

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annak a férfinak búcsút kell inteni. Túl nagy az egója és nyílván később sem fogja érdekelni,hogy mit akar a Nő.
2015. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem érti,mert nem is akarja.Csak magára gondol,tehát egoista.Az ilyen önző embert el kell felejteni,bármennyire nem könnyű is.
2015. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor miért játszák el a kapcsolat elején hogy megértik a nőket
2015. jan. 4. 14:01
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A női gondolkodást egy férfi se képes megérteni, ezt jobb, ha elfogadod.
2015. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.Akkor ne hazudjatok
2015. jan. 4. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért,mert az eleje a beetetés.Akkor még nyilván mindenki a legjobb oldalát mutatja a másiknak.Aztán utána előjön az igazi énje.Jártam én is így,eleinte marha kedves és megértő volt az illető,rendszeresen keresett,utána szép lassan hanyagolt,és amikor ezt felhoztam,én voltam a hisztis.
2015. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6.Igen ez így van ,de még a pasiknak áll feljebb? hisz ők hazudnak,és csalnak meg minket
2015. jan. 4. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ugyan ilyen barátom van most, csak ráteszek egy lapáttal azzal, hogy mindenben az anyukája a jobb és esze ágában sincs tőle elszakadni ez a 23 és poronty... Ha hazudik az anyukája, akkor is Ő a jó, meg kell érteni, ha engem ócsárol, nem baj, ha kórházban vagyok, nem érdekli... és ennek ellenére mindig ő a jó :D
2015. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noren1989 ***** válasza:

Keressél mást,aki megért. Esetleg te is értsd meg az ő gondolkodását.

25/F

ui: az általánosításoktól tekintsünk el, kérlek ;)

2015. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van baj.
2015. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!