Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem sajnálom a menekül...

Csak én nem sajnálom a menekülteket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Énsem. d.göljenek meg mind az utódokkal együtt
2015. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Takarodjanak vissza Szíriába megöletni magukat :D
2015. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
én örültem mikor mondták nem rég a hírekbe hogy sokan meghaltak a teherautóba,remélem a többi is így lesz
2015. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Ilyenkor vagyok rá büszke, hogy egy ilyen tudatlan szemellenzős undorító fajgyűlölő néphez tartozhatok...
2015. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
A szegény menekültek múlt hónapban is Allahu Akbart skandáltak a debreceni menekülttábori zavargásnál órákig. Szegény ártatlan lelkek... majd ha robbantanak akkor is azt írd, hogy szegény csávó, akin a bomba volt, felrobbant :(
2015. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Én sajnálom. És sajnálom az országunkat is. És sajnálom az európai kultúrát is. Európát is. A világot is.

[link]

2015. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet velük, hogy bejönnek, viszont nem kívánom a halálukat.

A halál az halál, és más halálának örülni kegyetlenség

2015. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

És ha Allahu Akbart skandálnak akkor mi van? Ez a vallásuk ez a jelmondatuk... Semmi rosszat nem jelent... Megsúgom eddig minden terrorcselekményt európában európai útlevéllel tartózkodási engedéllyel rendelkező emberek követtek el... Nem pedig a halál elől menekülők... Csak csőlátásod van sajnos...

Én sem örülök, hogy idejönnek, támogatom a jobbik minden ötletét az ügyben, de emberileg nem szabad ilyet mondani, hogy dögöljenek meg... Te sem vagy től

ük semmiben sem külömb... Leszámítva, hogy egy gyáva fajgyűlölő ganyé vagy...

2015. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Imádom az ilyen liberális embereket akik inkább egy afrikai ország népét támogatja mint a sajátját,én nem mondom, hogy halljanak meg,hanem, hogy éljenek máshol,szánalmas ürügy az hogy háború elől menekültek Európába. Nincs egész Afrikába háború,bármelyik békés afrikai országba mehettek volna,szimplán csak gazdasági okok miatt jöttek ide,aki Európába menekült az mind gazdasági menekült,ha nem azok lennének akkor nem kockáztatták volna meg a tengeri utat ami elég veszélyes.

És a másik ami bizonyíték arra hogy nem háborús hanem gazdasági menekültek, hogy szinte mind Németországba akar menni, amikor letelepedhettek volna az 1. háború mentes országba.

2015. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha hasonló helyzetben lennél nem tudom mit szólnál... :)
2015. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!