Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a külön embereket?

Szeretitek a külön embereket?

Figyelt kérdés
Szerintem én különc vagyok..olyan dolgok tetszenek amik másnak nem, azt szeretem amit mások nem..sok idézetet írok, meg egy pár zenét is. Szeretem az elvont zenéket, az elvont dolgokat.. Nem érdekel túl sok ember véleménye és néha elegem van az emberek viselkedéséből...ezt ki is mutatom általában..őszinte ember vagyok. Olykor úgy érzem az emberek nem szeretnek annyira, mert nem nyalom a se....ket. Szeretek egyedül lenni, egyedül felfedezni a világot, tapasztalatokat szerezni, meg gondolkodni.. ilyenkor mindig ihletet kapok és oldalakat írok.. Néha különcnek érzem magam, mert pl osztálytársaim bohóckodnak és én annyira nem tudok nevetni rajtok..mindenki hal meg a röhögéstől csak én nem..persze ha valamit viccesnek találok, én nevetek a leghangosabban.. Szóval szerintetek különc vagyok? :O

2015. szept. 2. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
hát ezt jól megfogalmaztam.. :/
2015. szept. 2. 17:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak. Nem vagy különc. Ma minden harmadik tinédzser ugyanezt mondja magáról.
2015. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van egyéniséged, mindenképp különc leszel, mert belőled csak egy van.
2015. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden ember különleges,mivel nincs egyforma ember.

Attól hogy azt hiszed más vagy mint a többi ember attól még nem leszel különleges.Kivéve ha tudsz repülni :D

2015. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen
2015. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem különleges, hanem különc akart lenni

na mind1

2015. szept. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!