Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért lenéznétek valakit mert...

Azért lenéznétek valakit mert nem Iphone-ja van hanem csak egy Microsoft Lumia 640-e van?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Akinek Iphoneja van az buta. Azon a pénzen jobb telefont is lehet venni.
2015. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ezt a kérdést hasonlóképpen én is fel akartam már tenni. Mert igen, előfordul, hogy lenézik, mert netalántán másnak nem 200-300 000 forintos telefonja van, így azt hihetik, hogy ők most itt a jampik. Szerintem ez messzemenőleg nem így van. Van olyan aki csak a flanc kedvéért vetet magának iPhone-t, de közben semmi olyat nem csinál vele, amit mondjuk esetleg az általad említett készülékkel ne tudna. És aki ilyen foglalkozik, hogy emiatt, anyagi különbségek miatt lenézzen valakit, azt én is csak sajnálni tudom és egyben irigyelni, hogy van neki ideje meg energiája ilyenre. Ahogy már előttem is írták, az a lényeg, hogy neked megfeleljen, a használójának. Nem másnak kell, te fogod használni, ő éljen boldogan a hipi-szupi iPhonejával, te meg ne foglalkozz ilyenekkel. Aki ilyet csinál, annak esze nem sok van...
2015. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!