Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a páromnak?

Figyelt kérdés
Mindig minden hónapban van 1 hét amikor csak veszekszünk 7 nappon keresztül,ő neki muszáj velem veszekednie bármi összeveszünk már azon is ha a fiuk megbámulnak vgy írok az egyik fiu osztálytársammal miért van ez? Hogy lehetene ezen változtatni segítsetek lécci 9 hónapja vayunke együtt és ez mindig csak rosszabb akkor milesz hamár 5 éve leszünk együtt??

2014. aug. 10. 01:09
 1/6 RRR ***** válasza:

ő is mesizik!


és mit mond ő a barom indokokon kívül??


szexeltek eleget??

2014. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen sexelünk eliget,kifogásai mindig vannak
2014. aug. 10. 01:12
 3/6 RRR ***** válasza:

akkor ő egy kötözködős tipus

ez csak rosszabb lesz sajnos

vagy beletörődsz

vagy

páros lábbal rúgod ezt ezt a marhát

én az utóbbit tenneém

2014. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem szeretjük ha más kanoknak írogat a nőnk,mert pontosan tudjuk,hogy az ilyen kan udvari bolondok nem barátok,hanem a lehetőséget leső sunyi sakálok,akiknek életben vannak tartva az esélyeik azzal,hogy írogatsz nekik.
2014. aug. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 napon keresztül veszekedni?


Nekünk az első 3 évben volt, hogy 2 hetente egy nagyot. Többnyire mert féltékeny volt.

Én engedtem neki betekintést a másokkal folytatott beszélgetéseimbe.

De ez össze költözés után volt. Gondolom ti még csak jártok. Valami nagyon nem jó. Lehet, hogy a párodnak túl nagy a birtoklási vágya.

2014. aug. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen mi csak járunk,nem tudom fogalmam sincs hogy mi baja van probalom a kedvebe jarni tudja a fb jelszavam ask-on mindent tudd mikor mit csinalok es meg ezk ellenere is :( nem tudom mit cainaljak mar
2014. aug. 10. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!