Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet a páromnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a páromnak? Hogyan, mivel tudnám ebből az állapotból kizökkenteni?

Figyelt kérdés

A barátnőm az elmúlt 1-2 hétben, látszólag minden ok nélkül megváltozott. Úgy érzem, úgy látom, bántja valami, de hiába próbálok leülni beszélni vele erről, nem mond semmit. Azaz, csak annyit mond, hogy nincsen semmi problémája.


Egyre inkább befelé fordul, nem nagyon van kedve kimozdulni, halogat dolgokat, vagy ha ráveszi magát, hogy csináljon valamit, nem sok kedvvel teszi meg (ettől eltekintve a házimunkát megcsinálja). Van, hogy arra panaszkodik, hogy nem képes kitenni a lábát a lakásból, mert úgy érzi, azonnal összeesne, rosszul lenne, ha ki kellene mennie az utcára. Úgy érzem, valamit, vagy valamiket nagyon próbál elfojtani magában. Pár nappal ezelőtt találtam a szekrényben, a gyógyszerek közt egy 100 szemes Frontint, aminek látszólag a fele hiányzik. Van, hogy egy-két napig alig kel ki az ágyból. Ma is szinte egész nap az ágyban volt, el-elaludt, rosszabb kedve volt.


Kértem, hogy ha velem nem akarja, meri megbeszélni a problémáit, akkor keressen fel egy szakembert. Egyáltalán nem sértésből mondtam, ezt el is mondtam neki. Az volt a reakció erre, hogy 'de tényleg nincs semmi bajom, csak rossz időszakom van, de el fog múlni'.


(nem tudom, mennyire lényeges, de 21 éves a párom és 2 éve vagyunk együtt)


Mit lehet, mit tudok tenni vele?

Ffi



2015. ápr. 4. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A Frontin antidepresszáns szóval következtess.
2015. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos szerelmes lett másba:/
2015. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a frontin nem antidepi, hanenm nyugtató. de gondold át, nincs valami változás mostanában az életébe, családi válaság, szakdolgozat, új meló vag ilyesmik? azok is simán betehetnek, nem biztos h a te hibád, neked most az a feladatod, h éreztesd vele h benned megbíuzhat, és mindent elmondhat neked, mert nem fogod elítélni érte, csak segíteni szeretnél. mindezt nagyon őszitén, esetleg újíthatsz is vidd el étterembe, utazzatok el, ilyesmik...
2015. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Interferencia ***** válasza:
Azóta mi történt?
2015. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!