Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a páromnak?

Figyelt kérdés
Ha beszélünk, először kedves, utána átmegy lenéző, bunkó stílusba, szinte már el tudnám sírni magam, mert nem értem miért ilyen, mindig kedves vagyok hozzá, ezért sem értem. Sokszor ideges, és sokszor semmi oka nincs rá, volt hogy velem veszekedett csak "úgy". Kötetlen a munkaideje, azt csinál és akkor amikor akar. Én 8-tól 5-ig dolgozom, és elvárja, hogy jöjjek el korábban, főzzek neki stb... múltkor mondtam ez nem lehetséges, megsértődött és lerázott a telefonban miközben beszéltünk. Mindig kitalál vmit, ami úgy van ahogy ő elképzeli, okoskodó, de nagyon, szinte már idegtépően. Napközben nem ír, mert hogy nem ér rá. De pl. ha én 5 percen belül nem válaszolok, felhív, ideges, féltékeny. Szóvá teszi, ha nem vagyok elérhető,azt is hogy pl. tegnap eltűntem 2 órára, és már felhívott, mert nem voltam online. Délután már semmi dolga, olyankor sportol, vagy egyszerűen csak henyél, lustálkodik lefekvésig. Az elején normális volt, most meg olyan mintha nem is ő lenne.
2015. ápr. 28. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben odébbállnék..
2015. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, miért vagy még vele.
2015. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl sok mindent eltűrsz neki, ettől elszemtelenedett.


Tipikus az nem túl jellemes férfiaknál, hogy ha csajuk az elején nem utasítja vissza kategorikusan a bunkó viselkedés legapróbb megnyilvánulásait is, akkor az később egyre fokozódik, ha pedig a csaj ezt tűri akkor nemsokára kaphatja az első leüvöltéseket, vagy akár pofonokat is.


Egyébként stresszre simán lehet neki reális oka is, csak azt nem rajtad kellene levezetnie. Kötetlen munkaideje általában a kereskedőknek szokott lenni, akiknek a munkájában jellemzően sok a bizonytalanság (sok energiát fektetnek valamibe, amiből vagy lesz üzlet és pénz vagy nem). Ha Te pedig ezt úgy érzed, hogy "azt csinál és akkor, amikor akar", azon még pszichésen egészséges férfi is kicsit felhúzná magát, vagy ehhez hasonlókon.


Az viszont már pl. irreális elvárás, hogy munkaidő vége előtt menj haza, de az már nem hogy 7 óra körül néha legyen azért meleg vacsora is. Az okoskodását meg nyugodtan állítsd le, hogy kösz erre nem vagy kíváncsi.


Ha hirtelen a testedbe egy erős jellemű csaj költözne, az még lehet hogy helyre tudná tenni, szerintem neked már nem fog sikerülni.


Egy önérzetes csaj megmondaná a következő bunkózásnál, hogy figyelj eddig tűrtem sok mindent, de úgy döntöttem, hogy ezentúl nem fogok (ebben megerősített családom, barátaim). Ha pedig ebből sem értene, akkor elköltözne pár hétre, hogy addig gondolkodjon el a férfi azon, hogy mennyire kell neki, hajlandó-e ezen túl megbecsülni. Persze önérzetességhez sokszor anyagi háttér is kell (saját vagy családi forrásból).

2015. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!