Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, srácok, férfiak! Ti...

Fiúk, srácok, férfiak! Ti szoktatok félni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a félelemről? Ti szoktatok félni? Ha igen, akkor mitől? Volt már olyan, hogy azt mutattátok a külvilágnak, nem féltek, s közben belül mégis rettegést éreztetek?

2015. szept. 8. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Emberektől.
2015. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Soha nem féltem a sötétben, nem féltem semmilyen rovartól (max undorodom),szinte semmi más félelmem nincs csak a betegségek.

Betegségektől igen, a családom,a barátaim féltettem, esetleg saját magamat.

2015. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan aki nem fél, mert rengeteg mindentől lehet, ezek lehetnek egészen kis dolgok is, de az is félelem, nem kell, hogy rettegés fogjon el vagy ilyesmi.

Kimutatni viszont nem szoktam, igyekszek olyankor is magabiztosságot mutatni, egyéni problémáimmal meg nem traktálok másokat, magam próbálom megoldani.

2015. szept. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!