Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori, hogy az...

Mennyire gyakori, hogy az unokák nem látogatják a nagyszüleiket? És a rokonok egymást?

Figyelt kérdés

Nagyanyámnak van velem együtt 7 unokája,de egyedül én szoktam meglátogatni.

87 éves és amit tudok segítek neki.

Van olyan unokája,aki évek óta felé se nézett,némelyiknek fontosabb a kocsmázás és k*rvázás,mint,hogy meglátogassa a nagyanyját.

Télen elesett a konyhában és combnyaktörése lett,amivel hónapokig lábadozott.

Van olyan unokatestvérem,akit évek óta nem is láttam.

Családi összejövetelekre nem jön,máshol meg nem találkozunk.Pedig mindenki ugyanabban a városban él.

Én is elfoglalt vagyok,de mégis meglátogatom az őseim,amikor tudom.


Más családoknál mennyire gyakori,hogy nem látogatják a nagyszüleiket?

Úgy is kérdezhetném,hogy mennyire gyakori,hogy meglátogatják a családtagjaikat?



2015. szept. 12. 20:08
 1/4 AyameXMessy válasza:
én direkt nem látogatom őket.Ezek szerintem a fegyorsult világ miatt is van.Mostanában a fiatalok ( vagyis mi) tele vagyunk nyomva információkkal,úgy hogy nem iagzán van időnk a nagyival sütizgetni.Nem mondom hogy ez jó,de azt sem hogy rossz.Mondjuk én családi problémák miatt nem látogatom őket.
2015. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy sokan nem törődnek az idős családtagokkal. Az én mamám velünk él, úgyhogy nem magányos. 4 unokatesóm közül ketten látogatják amikor tehetik, de a másik 2 szarik rá, még karácsonykor sem hívják fel soha, pedig a mama mindig felköszöntötte őket telefonon szülinapjukon. 40 éves emberekről beszélek. Szerintem nagyon hálátlan dolog ez, majd visszakapják az utódaiktól.
2015. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyfelől igaza van a 2.-nak. Másfelől nem csak unokák tudják leszarni a nagyszülőket. Nekem a papámnak mindig jó viszonya volt a bátyámmal, de velem soha. Adott 1-2 puszit, aztán csendben végigültem a családi ebédet. De anyukámnak is mosószert vett karácsonyra... Kissé régi vágású lehetett.
2015. szept. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen,ismerek olyan eseteket is, amikor a szülő tojik a gyerekre.Hosszú évekig nem is érdeklődik felőle, aztán egyszercsak felbukkan, amikor kell neki valami (pénz vagy gondoskodás). Ezt úgy adja elő az utódnak, hogy hirtelen nagyon elkezdett neki hiányozni és mennyire szereti rég nem látott gyerekét. Párom így járt, amikor felbukkant a beteg és a 2. feleség által kidobott fater. Hát kellett volna ápolni meg anyagilag támogatni. És előtte páromat 15 évig nem látta!! Csak kosarat kapott a vén tróger, dögőjön az ilyen mind!
2015. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!