Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ekkora szemétség...

Tényleg ekkora szemétség telefonon felmondani? Jobb lett volna, ha bemegyek személyesen és úgy közlöm? Ugyanúgy ez lett volna belőle.

Figyelt kérdés
Ma reggel úgy keltem fel, kész befejeztem, elég volt a munkahelyemből. Mindennap úgy megyek be, hogy a hasam görcsbe rándul, idegileg kész vagyok miatta teljesen. Telefonon felmondtam. Elmondtak kb. mindennek mekkora szar ember vagyok, mert ez nem így működik, és a kifizetésemen is megfog látszani... Közel 2 hónapja dolgozok ott, tehát a 3hónapos próbaidőn belül vagyok még...
2014. okt. 31. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira korrekt a dolog, de egy ilyen munkahely mást nem érdemel. De azt is szem előtt kell ilyenkor tartani hogy most lehet ott utálsz mindenkit, de később olyan munkahelyre mész ahol erről a munkahelyről lesz ott valaki. Hiába mondod most azt hogy biztos nem az élet már nagyon sokszor bebizonyította hogy bizony de. Tehát egy munkahely akármilyen rossz mindig korrekt emberhez méltó módon és sosem haraggal kell onnan leszámolni. Még ha tudod hogy neked van igazad és ők szemetek akkor is arra az időre felteszed az álarcot míg a papírokat elintézed és utána egy jódarabig úgysem találkozol onnan senkivel. De később lehet hogy másik melóhelyen igen. Ez már tapasztalat. És én is megszívtam már hasonló miatt. Konkrétan ezért nem vettek fel másik munkahelyre mint utóbb kiderült mert haraggal jöttem el. És csak egy sima kis csicska semmihez sem értő személytett alám.
2014. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Azt az érzést kihagyni, hogy utóljára vagy itt, és megszabadulsz ettől a helytől, azt nem szabad. "Elköszönni" nem kell senkitől, (ha érted mire gondolok), mert hidd el, számodra megalázó távozáskor visszafele ordítozni, emelt fővel, büszkén úriember módjára kell elvonulni.
2014. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fizetéseden nem látszhat meg. Amennyit ledolgoztál, annyi után jár a fizetés.
2014. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem illik személyesen. Meg azért nem aznap reggel. Bár nem tudom, mennyire számítanak a te munkádra.

Viszont olyan nagy tragédiának sem tartom, hogy telefonon szóltál, mivel még alig dolgoztál ott, és próbaidőn voltál, szóval bármikor felmondhatsz indoklás nélkül, nincs felmondási idő, meg semmi, amit esetleg még jó lett volna személyesen megbeszélni.

2014. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább csak gyengeség. Plusz magadnak csináltál rosszat, ezt a céget már nem írhatod be az önéletrajzodba ha pedig kiderül, hogy ott dolgoztál, biztos nem fogsz jó ajánlást kapni.

Egyébként furcsa, hogy alig két hónapot voltál ott. Ennyire rossz volt?

2014. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!