Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A migránsoktól volna mit...

A migránsoktól volna mit tanulni a Magyaroknak?

Figyelt kérdés
Például: az összefogást, összetartást, érdek képviseletet,identitástudatot.

2015. szept. 21. 23:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem mondta nekik, hogy jojjenek tobb ezer km-t. Kozelebb is letelepedhettek volna. Na de mondjuk ok dolgozni akarnak es pl Nemetorszagba lenne munka. De ugye elobb tudni kene roluk par dolgot. Mit tudna dolgozni, stb. Nagy nehezsegek aran eljutnak oda, de egy idore csak menekulttaborba tudjak oket elszallasolni de nekik semmi nem tetszik inkabb mennenek tovabb? De szted mit akarnak ezek itt? Munka nelkul haz, kocsi, penz? Na és arrol mi a velemenyed h atdobaltak a gyerekeket? Ez nem kamu ugyanis sajat szememmel lattam. Elottem dobaltak at. Milyen ember az aki ilyennek teszi ki a sajat gyereket?
2015. szept. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

"Tényleg nem kéne összehasonlítani őket, nekik nem kellett mostoha körülmények között több száz, vagy több ezer km-t gyalog megtenni, és a nyugat tárt karokkal várta őket."


Jah igen, főleg, hogy előtte volt egy világháború, majd mire rendeződtek a viszonyok addigra menekülhetett.

Ráadásul nem követelőztek, hogy ők ide meg oda akarnak menni meg együtóműködtek a hatósággal.

Szal legalább ne írkáljál már hülyeségeket.

Sötétséget, megmondóembereket emlegetsz, de egy szállal nem vagy különb.

Nincs miről beszélni, sok mindent nem tudnék tőlük tanulni.

2015. szept. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

10: "Tényleg nem kéne összehasonlítani őket, nekik nem kellett mostoha körülmények között több száz, vagy több ezer km-t gyalog megtenni,"


A mostaniaknak sem kellene.

De oké, egy török menekülttábor körülményei nekem sem lenne olyan megfelelő, én is húznék el onnan. De azt magyarázd már el nekem, hogy az osztrákoknál mi nem olyan jó nekik?????? Onnan mi a bánatért kell továbbmenni a németekhez? Aztán ott se jó, mentek tovább Dániába, azok bekeményítettek akkor Svédországba, ja ott is regisztrálni kéne akkor azzal fenyegetőztek, hogy inkább a tengerbe ugranak, de azt nem, ők Norvégiába meg Finnországba akarnak menni. Finnországban meg kaptak a fejükre, onnan szaladnak vissza, mégse olyan jó ott...


Ezek már nem a szegény háború elől menekülők, ezért sem tudsz minket erről meggyőzni!!! Senki sem kérte, hogy gyalogolják körbe Európát azt keresve, hogy hol jobb a szociális ellátás. Innentől kezdve empátiát meg szolidaritást nem hiszem, hogy számon lehetne rajtunk kérni.

2015. szept. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy sokan azzal példálóznak miért mennek Németországba, miért nem jó nekik Ausztria. 1956-ban sem volt jó a Magyaroknak Ausztria, mentek tovább. (Lásd Andy Vajna) a többi, sőt rokonom is volt köztük.

Egyszerűen a mai emberek is mennek távolabb, messzire a jobb élet reményében. Nem értem miért kell mást leszólni hova megy....ő dolga.

2015. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatták, hogy milyen a legnehezebb időkben embernek maradni?

Aztán ugyan mivel? Hogy nem közösültek kecskékkel? Mert amit elművelnek az minden csak nem emberi.

De jó tegyük fel, legyen igazad, ott vérengzés menekülni kell nincs mese, menjünk máshová. De mégis milyen jogon szólnak bele a mi életünkbe? Németországban egy iskolában már be kellett tiltani a miniszoknyát, mert a rendkívül emberien viselkedő migránsoknak csípi a szemét, hogy itt másképp mennek a dolgok, mint náluk. Magyarországon meg kimondottan jó bánásmódot kaptak, a seggük ki volt nyalva annak ellenére, hogy illegális határátlépőkről van szó és akkor fröcsögnek, hogy milyen gonoszak a magyar emberek. Bárcsak Oroszországba mentek volna, sírva könyörögnének, hogy had menjenek vissza Szíriába.

2015. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Összefogás? A menekültek között? Most ezt nem gondoltad komolyan kérdező. Pár hónapja Olaszországban egy hajónyi menekült ért partot, ebből több, mint a háromnegyede ellen eljárást indítottak, mivel útközben megöltek és a tengerbe hajítottak egy csomó társukat, mert azok keresztények voltak.

Identitástudatról meg annyit, hogy a menekültek 90% konkrétan behazudja, hogy háborús országból jön.

2015. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én erre a 90%-os adatra tökre kíváncsi vagyok
2015. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos mindenkitől van valami tanulnivaló, kérdés, hogy jobbak-többek lennénk-e azzal.


Összefogást nem látni, összetartást se, még családtagok között sem. Van, aki a gyerekét Mo-on felejtette, Norvégiában találták meg a szülőket.


Milyen érdekképviseletről beszélsz, nem tudom.


Identitástudat; definíció kérdése, van az állatoknak is.


Ami érdekes lenne meggondolásra, az a gátlástalan nyomulás képessége, a környezet teljes figyelmen vívül hagyásával. A követelőzés a saját akaratuk keresztülvitelére.

2015. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A "vonaton szinte kizárólag fiatal férfiak vannak, a családosok, nők és gyerekek nem férek föl" számolt be a tudósító. Kajával ugyanezt csinálják az erősebb kutya b...k elve érvényesül. Állandóan összeverekednek egymással.

csürhe ez...

2015. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

mit lehet kultúrbunkó, éhező, agresszív vademberektől tanulni? hogy mit nem lehet megenni ( csirke húst) meg hogy kell öltözködni.

európai ruhát kellene kötelezően viselni, nem pedig lassan fordítva. uralkodni akarnak majd pár év mulva

vissza kellene küldeni ahonnan jöttek, mi közük van európához? Az eu meg fog bukni, az euro is , eu vezetők miatt. majd ha több 100-300 millión lesznek , jönnek rá.

2015. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!