Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz hogy egy...

Az mennyire gáz hogy egy értelmiségi ember nem szeret szórakoztató regényt olvasni?

Figyelt kérdés
én egy 2 diplomával rendelkező férfi vagyok, de én egyszerűen utálok olvasni. szakirodalmat és ehhez hasonló dolgokat nagyon szívesen olvasok, de engem baromira nem fog meg egy könyv. bármivel is próbálkoztam eddig, mindig visszatértem a filmekhez, a zene hallgatáshoz, és a manga/képregény olvasáshoz.
2015. szept. 23. 17:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10%

"De amikor eljutsz arra a pontra, hogy fél/egy év alatt kell 500-1000 oldalas tankönyveket bevágnod, az egész vizsgaidőszak alatt több ezer oldal szakirodalmon rágod át magad, akkor marad arra energiád, hogy a híreket meg egy-két publikációt elolvass, másra nem."


Ügyvéd vagyok, tanultam én is ezer oldalakat.

Ettől még nem telik el nap, hogy ne olvasnék valami szórakoztató irodalmat. (Ami amúgy nem egyenlő a klasszikus értelemben vett szépirodalommal!)


Tény, hogy a vizsgaidőszakokban, és közvetlenül utánuk egy-két hétig nekem sem volt kedvem könyvet a kezembe venni, de azon kívül nehogy már egy magát értelmiséginek nevező ember ne olvasson könyveket (szakirodalmon kívül)!

2015. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!