Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tesztek/tettetek az...

Mit tesztek/tettetek az életetekkel azért, hogy jobb lett/ jobb legyen?

Figyelt kérdés

Úgyértem,hogy min szeretnétek változtatni,mit tettetek már meg az előrelépésért.

Konkrét történeteket is várok.

Én elég egyedül érzem magam,ezért is fejlesztem most a nyelvtudásom,hogy kiszakadjak ebből a közegből,és új életet kezdvén külföldre költözzek.


2015. márc. 17. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külföldön még jobban egyedül leszel... De te tudod! Én itthon keresnék munkát, ott kollégákat, akikkel igyekeznék jó kapcsolatot kialakitani, párt találni és ezek már hozzák a történéseket. Gyermeket, gyermekeket vállalnék, hobbit választanék, stb.
2015. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem anno a barátom kidobott, és én külföldre menekültem. Nagyon megváltoztatott ez. Nagyon sok hihetetlen dolog történt velem. Főleg, hogy előtte fásultan éltem az életem. Most megint mélyponton vagyok, de fele annyira sem, mint akkor. Tehát csak rajtad áll. Én csak azt kívánom, dönts helyesen!
2015. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén egy külföldi út hozta nekem is a nagy változásokat az életembe. Azóta vagyok önálló és a szülôktôl anyagilag független. Ez volt 6 éve. Jelenleg Németországban élek és új kihívások elôtt állok, amiket várok is viszont tartok is tôle picit, hogy tudok-e majd mindent úgy teljesíteni, ahogy azt magamtól elvárom.
2015. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!