Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesen gáz a szülőkkel...

Huszonévesen gáz a szülőkkel élni? Vagy hány éves kortól?

Figyelt kérdés
Huszonéves éves budapesti egyetemista férfi vagyok, és jelenleg a szüleimmel élek, jó környéken, szép nagy családi házban. Van egy saját lakásom, 1 évig laktam ott, kipróbáltam ,milyen egyedül élni, jól elboldogultam, csak hát eléggé magányos voltam, így inkább visszaköltöztem, a lakást pedig kiadtam. Szóval megtehetném, hogy elköltözöm, de egyedül nem látom értelmét, sokkal jobban megéri, ha ki van adva. Úgy terveztem, hogyha majd lesz egy komoly barátnőm, akkor vele majd beköltözünk oda, de sajnos nincs szerencsém a szerelemben.

2015. szept. 26. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz szerintem.Én is egyetemista vagyok,és a szüleimmel élek még.Szerintem amúgy nincs életkorhoz kötve a dolog,hogy mikortól 'gáz'.

22/N

2015. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!