Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha túl hamar...

Mit tegyek, ha túl hamar szeretek bele emberekbe?

Figyelt kérdés
Itt rontom el az összes alakuló kapcsolatomat, hogy egy kevesebb mint egy hónap alatt beleszeretek és hamar kötődök. Ez miért van és mit tudok ellene tenni?

2015. szept. 27. 19:44
 1/8 anonim válasza:
velem is ez van.meg főleg akkor kezdem el úgy nagyon megszeretni mikor szakit velem valaki. És akkor elkezdek pánikolni meg kaparni hogy ne legyen vége még. katasztrofa:s
2015. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább a szeretethiányos emberekre jellemző. Tudatosan, vagy tudat alatt, egyfolytában arra vágysz, hogy szeressenek. Így elég egy pár kedves szó, egy jó beszélgetés, és máris kötődsz a másikhoz, mivel a többi embertől még ennyi figyelmességet sem kapsz.
2015. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gyuribacsika válasza:
Teljesen ugyanígy vagyok ezzel én is.
2015. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagyok egyedül..

Nekem eddig nem sikerült ez ellen változtatni :(

2015. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló.


Háány évesek vagytok??


Csak mert remélem, hogy tapasztalatokkal ez elmúlik esetleg idővel

2015. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt tudatosan kéne visszafogni, én pl. borzasztó lassan tudo kelkezdeni kötődni valakihez, ha kapcsolatról van szó és ha valaki ilyen hamar elkezd nyomulni meg rám telepedni, attól kirohanok a világból. Hagyjátok a másikat közeledni szépen a maga tempójában.
2015. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Blade Bone ***** válasza:
Sokszor vagyok így én is, hogy egy pár kedvesebb szó, vagy jobban működő beszélgetés után már sokkal többet látok bele az egészbe. De ez nálam nagyon fura, mert nem vagyok kapcsolatfüggő. Nem is vágyom mindig szeretetre, csak mikor nagyritkán szomorú vagyok vagy megbántanak. Csak az a baj, hogy pont ilyenkor nem számíthatok senkire, mert csak úgy eltűnik mindenki a láthatárról... Most is kb ez van, sehol senki, csak a buta tv műsorok, na meg a net, de nem sokat ér egyiksem. Néha engem egyébként a zenehallgatás az felvidít, de van, hogy egy kicsit jólesik szomorkodni, mert aztán mikor elmúlik jobban érzem magam. :) Az is szokott használni, ha becsatlakozok egy vidámabb társaságba, és ez rögtön hat mert gyakorlatilag pár perc után már a hasamat fogva nevetek és jól érzem magam. :) Rengeteg minden van ami fel tudja dobni a hangulatot, csak gondold végig a mókásabb napjaidat. :)
2015. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanigy vagyok :(
2015. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!