Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyan emberekbe szeretek bele, akiknek nem kellek?

Figyelt kérdés

Annyira elszomorít ez a dolog. Ugye volt egy időszakom, amikor úgy voltam vele, hogy jó nem érdekel, hogy annyira nem tetszik az illető, de vannak belső értékei, amik viszont igen, de aztán végül mindig úgy végződtek ezek a kapcsolatok, hogy szakítottam, mert rájöttem, hogy egyszerűen nem vagyok boldog, nem tudok úgy végigmenni az utcán, hogy na ő az én társam, és büszke vagyok rá, hogy vele lehetek. Sokszor inkább csak szégyelltem, hogy az adott emberrel vagyok.


Egyszer voltam eddig életemben igazán szerelmes, akkor volt az, hogy olyannal jöttem össze, aki tényleg baromira, tetszett, és el sem hittem, hogy ez lehetséges, hogy végre olyan emberrel jöhetek össze, aki tényleg iszonyatosan tetszik, aztán persze hamar kiderült, hogy az illető csak unaloműzés gyanánt jött velem össze, és nem azért, mert hasonlóan érzett volna.


Azóta meg úgy döntöttem, hogy hiába a belső szimpátia, hiába nagyon kedves, aranyos, rendes, figyelmes, jólelkű, vicces, elbűvölő, közvetlen, akármilyen az illető, ha nincs meg az az érzés, hogy megőrülök azért, ahogy kinéz, akkor nem látom értelmét annak, hogy összejöjjek vele, mert úgyis tudom, hogy részemről csal időtöltés lenne a kapcsolat, hogy addig se legyek egyedül, de egy idő után úgyis szakítanék, mert úgysem működne, és csak még jobban beletaposnék az illető lelkivilágába, ebből kifolyólag sokkal korrektebbnek tartom, ha már az elején megmondom, hogy figyelj, ebből nem lesz semmi, nagyon kedvellek, szeretek Veled beszélgetni, de nincs meg bennem az a vonzalom.


Ááá borzasztó. Közben meg tudom, hogy rengetegen vannak így ezzel, hogy nem találják azt, akivel el tudnák képzelni. :/


Bocs, hogy ilyen hosszú lettem, lényegében oda akartam kilyukadni, hogy miért ilyen nehéz olyan embert találni, aki nekem is mind külsőre, mind belsőre iszonyatosan bejön, és ugyanígy fordítva is?


Előre is nagyon köszi a válaszokat!


2012. márc. 5. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyat kell találni aki külsőre és belsőre is tetszik. Ha hasonló gondolkodású, kinézetű embert találsz, akkor könnyebben jöttök össze. Kérdés mennyire ismered saját magad és a korlátaid?
2012. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdésem, hogy miért olyan nehéz olyat találni, aki nekem is bejön külsőre és belsőre is, és én is az illetőnek.
2012. márc. 5. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel a problémával az tény.


Én magam is így vagyok ezzel, csak fiúként.


Ha mégis lenne kedved ismerkendi privátban nyugodtam rámírhatsz, sosem lehet tudni hol találhatja meg az ember a párját, nem igaz?! :D


22/F

2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán, mert nem vagy túlságosan elfogadó másokkal (ez az én hibám is) de lehet csak szimplán nem volt szerencséd. Keress tovább...
2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ezt kérdést :D

Látom mások is vannak hasonló helyzetben...

2012. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Pont most mentem egy ilyen helyzeten keresztül amit ide leírtál és csak azt tudom javasolni, hogy ne keress mindenáron partnert! majd jön az igazi! azt úgyis felismered!
2012. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lila nyuszi ***** válasza:

Viszonzott szerelemhez rohadt nagy szerencse kell.


20/N

2012. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az egyik válaszoló írta, hogy biztos nem vagyok elég elfogadó. Hát nem tudom, nincsenek nagy elvárásaim igazából. Csak például sok embernél olyan alapvető dolgok hiányoznak, hogy naponta 2x minimum kéne fogat mosni, ne legyen koszos a körme, férfi esetében ne legyen hosszú undorító körme, ne legyen zsíros haja, ne öltözzön úgy, mint egy hajléktalan, és ne keltsen igénytelen benyomást. Most ezek alapból nem adottságok, csak egyszerűen a legtöbb ember ennyire ápolatlan, és igénytelen, abszolút nincs stílusa, és nem arra törekszik, hogy kihozza magából a legtöbbet, hanem inkább ront magán...


Szóval akkor jó esetben ezek megvannak mindenkinél, persze ez a minimum ahhoz, hogy egyáltalán összejöjjön valakivel az ember.


A másik amit írt még a válaszoló, hogy tisztában vagyok-e a saját adottságaimmal, tehát ehhez mérten keresek-e párt, ha jól értem. Nem vágyom ilyen extra kigyúrt emberekre, nem kell Brad Pittnek lenni, de mivel látom az arcomat, és nem hasonlít kvázimódó arcberendezésére, ebből kifolyólag azt hiszem joggal várhatom el, hogy ne valami összepréselt arcúval jöjjek össze.

Ehhez képest mindig sikerült olyanokba belezúgnom, akiknek én nem kellettem.

2012. márc. 5. 21:07
 9/10 anonim válasza:

Egyrészt ne írj ilyen hosszú szövegeket,mert a felét nem értem, másrészt szeress bele olyanba (ott a szövegedbe) akinek nincsen stílusa aztán változtass rajta, menjetek el boltba néhány göncöt venni stb. Nekem ez mindig beválik

11/F

2012. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az, hogy nem találsz olyat, aki viszont akar téged, nem véletlen. Tudatalatt keresel olyat, aki nem lehet a tiéd, mert így tudsz azzal védekezni, hogy te szeretnéd, csak ő nem akar téged.

Én is így voltam.

2012. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!