Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szeretek bele olyan...

Miért szeretek bele olyan könnyen az olyan emberekbe, akik hatással vannak rám?

Figyelt kérdés

Elég gyakran előfordult már, hogy olyan ember lépett be az életemben (általában mindig váratlanul), aki nagy hatással volt rám. Mintha vonzott volna, vagy nem is tudom, nagyon szimpatikusnak és rokonszenvesnek tűnt. Olyasmi lehet ez, mintha egy részednek éreznéd az illetőt, mintha már nagyon régóta ismernéd.

Pár hete értünk haza a nyaralásból, Horvátországban voltunk.

Az egész olyan filmbeillő volt, majdnem olyan Twilight-feelingje volt a dolognak (minden nyálasság nélkül).

Egy lány, aki az étterem asztalánál akaratlanul is hátranéz, és megpillant egy srácot. Mintha valami oda vonzotta volna a tekintetét. Ez két egymást követő napon ugyanígy megtörtént. Nem tudott semmit a fiúról, mégis úgy érezte, hogy semmi nem érdekli, azonnal beleszeretett... A közelében akart lenni, megismerni. De ez persze nem volt lehetséges. Tudta, hogy semmi nem fog történni.

Ez kb. minden nyaraláskor eljátszódik velem, és utána még hosszú hetekig próbálom megtalálni az illetőt, rá gondolok, reménykedek, hogy ez csak egy álom, és még tart a nyaralás, holnap ugyanúgy láthatom... de persze nem.

Miért van ez így? Miért szeretek bele ilyen könnyen számomra szimpatikus emberekbe? :-(



2014. júl. 9. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
életembe* - bocs
2014. júl. 9. 16:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz beleszeretni olyanba, akit nem ismersz. Ez csak a szexuális vonzalom. Arra vágysz, hogy jól megdugjon az a fiú. :)
2014. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szerettél bele, és igazából még csak hatással sincs rád. Vonzalom. És valószínűleg elég élénk a fantáziád. A kettő együtt gyilkos kombináció tud lenni néha. Vagy legyél bátrabb és lépj, vagy keress húsvér fiúkat a közeledben :)
2014. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is ilyen vagyok. nagyon könnyen fontossá tud válni valaki. megtetszik aztán már egyre jobban oda vagyok érte. na és pont ez a vesztem. ilyen a természeted. nem tehetsz róla.
2014. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:(

azért jó tudni, hogy más is van így ezzel

2014. júl. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!