Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg srácok! Ha bevalljátok...

Meleg srácok! Ha bevalljátok valakinek, akkor az a barátotok?

Figyelt kérdés
Elég ostoba kérdésnek tűnhet ez most, de egy fiúbarátom bevallotta, hogy meleg. Igazából sejtettem, szerintem a többiek is sejtik, de arról nem tudok, hogy mindenkivel megosztotta volna ezt. Mesélt arról, hogy van barátja, meg ilyenek. Elég sok mindent megosztott velem ezzel a témával kapcsolatban, de én egyszerűen mégis úgy érzem, hogy nem kedvel. Nagyon introvertált vagyok, és nehezen barátkozom, sokszor érzem magam úgy, hogy nem is akarnak velem barátkozni, csak elviselnek. Főleg, mivel sok barátság idővel elmúlik (sok az iskolai barátságom, én olyan ember vagyok, akinek a barátai adott helyhez kapcsolhatók, például iskola, gondolom, később lesz munkahelyi barátom, ezzel a fiúval is ilyen). Már egy éve ismerem, de úgy érzem, olyan felszínes a barátságunk, de azt hiszem, csak önbizalomhiányom van. Másokkal jár bulizni (nem a suliból, csak tudom), meg ilyenek. Ugye, ha ilyesmit megosztott velem, akkor mégis barát vagyok a szemében? Nem merek nagyon lépni, félek, hogy az agyára megyek. Nem tudom, miért érzem magam ilyen szerencsétlennek, elég kevés igazi barátom van, ők még általánosból. De ez a fiú el fog menni a sulinkból, és az az érzésem, hogy el fog felejteni. Egyik oldalról azt gondolom, hogy a suliban nem tudom, más van-e vele olyan jóban, mint én, mert nem osztálytársak vagyunk, egy osztállyal fölöttem van. Ezért ritkán is futunk össze. Szóval lehet, hogy én egy megbízható személy vagyok a szemében. De a másik oldalról meg mindig ott motoszkál a fejemben a kis hang, hogy akkor miért nem mélyül el a barátság a sulin kívül is, miért érzem úgy, hogy leráz, ilyenek.
2015. szept. 28. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű igen, barátjának tart, és meg is biz benned.
2015. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd el,nagy bátorság kell ahhoz minden meleg embernek,hogy ezt a tényt másokkal is megossza.

Már pedig neked elmondta,ami azt jelenti,hogy bízik benned.Viszont azt is el tudom képzelni,hogy tetszel neki,és így akarta tudtodra adni,hogy tudd,meleg,ez már ne legyen kérdés.Hogy van e társa vagy nincs,ez mellékes,mert elképzelhető,hogy csak terelésnek szánta.

Mivel elég részletesen beavatott a magánszférájába,így a barátság szerintem már kialakult.Kezeld a helyzetet,legyél jó barátja,aztán majd az élet,a sors meg fogja mutatni a további "utat" ezen egyenlőre ne rágódj.

2015. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tetszem neki, mármint én lány vagyok. Igazából csak nem tudom, nem gondolok-e sokat magamról, ha annak ellenére, hogy nem is vagyok az évfolyamtársa, keresem vele a közös társaságot. Úgy érzem, mintha mindig én javasolnám, hogy tartson velem, ő mintha kevésbé. Meg a bevallás is úgy történt, hogy azt hitte, hogy tudom. (Sejtettem kicsit.) Lehet, hogy azt gondolta, hogy nem árul el nagy titkot. A szülei tudják, meg 1-2 ember tudja, de azok neki is ilyen sulin kívüli barátai, én nem tudom, a suliban hányan tudják, de azt gondolom, hogy sejtik róla, de nyilván az más, mint hogy ki is mondja előttük. Szerintem nekem azért mondta el, mert egyszer véletlenül összefutottunk, és akkor ott volt vele az a fiú, szerintem lehet, hogy azt gondolta, hogy most már mindegy. Pedig én nem tudtam biztosan eldönteni, hogy ők egy párt alkotnak-e. Csak mikor később elmondta. Lehet, hogy túlgondolom az egészet, mert jókat beszélgetünk, nevetgélünk, de mégis mintha nem hiányoznék neki, nem keresne magától, csak amikor amúgy is épp szembe jön, leül mellém, vagy ilyesmi.


Köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!